A mužstvo po výbornom výkone deklasovalo Leopoldov

A mužstvo po výbornom výkone deklasovalo Leopoldov V nedeľu po daždivej noci a daždivom poobedí vyšlo krásne slniečko. Akoby to symbolizovalo aj výkon A mužstva. V súboji druhého s tretím, tímov , ktoré doteraz bodovali naplno začali naši od začiatku búšiť do súpera. Odmenou bol už v 6.minúte úvodný gól , ktorý zaznamenal Juraj Horváth. Súper sa následne dostal do prvej a jedinej gólovej šance , ale našťastie pre nás s ňou naložil veľmi zle. Nasledoval sled našich príležitostí, však bez gólového efektu. Druhý gól pridali naši po polhodine zápasu. Strelu Bánovca brankár hostí vyrazil len pred dobiehajúceho Michala Karola a bolo 2-0. Juraj Horváth mohol pridať o chvíľu tretí gól, ale v dobrej pozícii neumiestnil strelu medzi tri tyče. V 37.minúte si nabehol Zubák, ktorý debutoval v základe, do pokutového územia, snažil sa odcentrovať loptu a hostia ju zblokovali rukou . Pískal sa pokutový kop. Bánovec ho na druhý pokus premenil, prvé penalta sa muselo opakovať, kvôli zlému postaveniu brankára. 3-0. Tento stav vydržal až do polčasu. Po obrátke znovu nasadilo naši vysoké tempo,hneď v úvode sme pridali i štvrtý gól. Krásnu akciu po osi Dovičič, Bánovec, Karol zakončil nabiehajúci Dovičič. Potom prišli pekné akcie , ale bez gólového efektu . Šance Bánovca, Dovičiča a ďalšie volali po góle. Ten sa podarilo streliť až Jurajovi Horváthovi , ktorý z ľavej strany napálil loptu do vzdialenejšieho vinkla.
Na ihrisko sa dostal premiérovo aj Daniel Benkovský , výborný výkon už po dvanástich minútach korunoval gólom. Po peknej pätičke od Babica , nedal brankárovi šancu. Budeme musieť po tejto strele asi zašívať sito. 6-0 . Priestor dostali i dorastenci Matej Tibenský a Michal Blanárik. Tibenský mohol prekonať brankára hostí , žial nepodarilo sa a na prvý gól v A mužstve si musí počkať. Skóre sa zastavilo na čísle 6, hostia si tak odvážajú nepopulárneho tenisového kanárika. Našim patrí potlesk za výkon i za úvodné tri kolá , keď nestratili ani bod.