A mužstvo po výbornom výkone deklasovalo Leopoldov

Zeleneč V nedeľu po daždivej noci a daždivom poobedí vyšlo krásne slniečko. Akoby to symbolizovalo aj výkon A mužstva. V súboji druhého s tretím, tímov , ktoré doteraz bodovali naplno začali naši od začiatku búšiť do súpera. Odmenou bol už v 6.minúte úvodný gól , ktorý zaznamenal Juraj Horváth. Súper sa následne dostal do prvej a jedinej gólovej šance , ale našťastie pre nás s ňou naložil veľmi zle. Nasledoval sled našich príležitostí, však bez gólového efektu. Druhý gól pridali naši po polhodine zápasu. Strelu Bánovca brankár hostí vyrazil len pred dobiehajúceho Michala Karola a bolo 2-0. Juraj Horváth mohol pridať o chvíľu tretí gól, ale v dobrej pozícii neumiestnil strelu medzi tri tyče. V 37.minúte si nabehol Zubák, ktorý debutoval v základe, do pokutového územia, snažil sa odcentrovať loptu a hostia ju zblokovali rukou . Pískal sa pokutový kop. Bánovec ho na druhý pokus premenil, prvé penalta sa muselo opakovať, kvôli zlému postaveniu brankára. 3-0. Tento stav vydržal až do polčasu. Po obrátke znovu nasadilo naši vysoké tempo,hneď v úvode sme pridali i štvrtý gól. Krásnu akciu po osi Dovičič, Bánovec, Karol zakončil nabiehajúci Dovičič. Potom prišli pekné akcie , ale bez gólového efektu . Šance Bánovca, Dovičiča a ďalšie volali po góle. Ten sa podarilo streliť až Jurajovi Horváthovi , ktorý z ľavej strany napálil loptu do vzdialenejšieho vinkla.
Na ihrisko sa dostal premiérovo aj Daniel Benkovský , výborný výkon už po dvanástich minútach korunoval gólom. Po peknej pätičke od Babica , nedal brankárovi šancu. Budeme musieť po tejto strele asi zašívať sito. 6-0 . Priestor dostali i dorastenci Matej Tibenský a Michal Blanárik. Tibenský mohol prekonať brankára hostí , žial nepodarilo sa a na prvý gól v A mužstve si musí počkať. Skóre sa zastavilo na čísle 6, hostia si tak odvážajú nepopulárneho tenisového kanárika. Našim patrí potlesk za výkon i za úvodné tri kolá , keď nestratili ani bod.
Zostava:
Gottstein- Bartovič, Kocian , Michal Karol,Martin Formanko, Bednárik , Babic,Horváth, Zubák, Dovičič, Bánovec (Benkovský,Matej Tibenský,Vlado Formanko,Martin Tibenský, Blanárik)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč