Prípravka A v generálke Po dobrom výkone sme v generálke prehrali

Drahovce-Zeleneč 3:1 (0:0)
Gól: Dominik Hrušovský

Zostava: Černý- Marek Slovák, Dominik Hrušovský, Drinka, Petranský, Šimon Koči, Moncman, Cvik, Mário Slovák, (Kajma, Petranská)

V generálke pred súťažou sme odohrali prípravný zápas u veľmi kvalitného súpera v Drahovciach. V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas až na poslednú desaťminútovku, keď sme sa nechali zatlačiť, lebo sme sa zbytočne zbavovali lopty. V tejto fáze zápasu nás podržal brankár Černý, ktorý podal spoľahlivý výkon. Ale najkrajšia akcia prvého polčasu patrila jednoznačne nám, keď Mário Slovák sa pekne na pravej strane uvoľnil nahral pred bránu Šimonovi Kočimu a ten netrafil odkrytú bránu súpera a tak sa polčas skončil bez gólov. V druhom polčase sme zlepšili pohyb a boli sme lepším mužstvom lenže paradoxne sme dvakrát inkasovali. Dvanásť minút pred koncom po rohovom kope Petranského sa pred bránou najlepšie zorientoval Dominik Hrušovský a bolo znížené. Tento gól nám dodal ešte viac pozitívnej energie a pred bránou súpera sršal oheň a síra. Lenže vyrovnať nám už súdené nebolo a tak v nadstavenom čase po našom rohu keď už pred bránou súpera bol aj brankár Černý sme do prázdnej bránky inkasovali tretí gól, ktorý stanovil konečné skóre na 3:1 pre domácich. Aj napriek prehre s veľmi kvalitným súperom môžem vysloviť spokojnosť s predvedeným výkonom a potvrdili sme, že aj napriek odchodu deviatich hráčov do vyššej vekovej kategórie môžme hrať aj tento rok o špicu tabuľky.

23. 03. 2024 15:00