Dorastenci podľahli Smoleniciam

Dorastenci podľahli Smoleniciam Dorast v prvom kole cestovala do Smoleníc. V prvom polčase naši mohli ísť do vedenia, ale Holec nepremenil pokutový kop.Platilo nedáš dostaneš a po polhodine hry sa domáci ujali vedenia. 1-0. Takýto stav platil i na konci prvého polčasu.Po polčasovej obrátke dokázali naši vyrovnať, strelecky sa presadil Kubíček. O 5 minút však rozhodca Gádoši ukázal na biely bod a domáci šli znovu do vedenia. 2-1. Naši sa nevzdávali do päť minút vyrovnali Blanárikom. O desať minút však znovu Gádoši nasmeroval ruku k bielemu bodu a domáci kopali ďalšiu penaltu . 3-2. Naši sa pustili do súpera ale ten využil zaváhanie a bolo 4-2. Naši stihli ešte znížiť na rozdiel gólu , ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

23. 03. 2024 15:00