V Best rent cupe bez problémov do 2.kola

V Best rent cupe bez problémov do 2.kola V 1.kole Bestrent cupu nastúpili naši na pôde siedmoligového Ružindola . Od začiatku naši si vytvárali šance ale koncovka nebola úspešná. Ako prvý sa presadil Michal Karol , ktorý si nabehol po ľavej strane a obaľovačkou rozvlnil sieť. 0-1. O malú chvíľu bolo 0-2 , keď sa presadil v hlavičkovom súboji Alino Bednárik a namieril presne do vinkla domácej brány. Do polčasu mohlo byť i 0-3, ale strela Vlada Formanka skončila iba na brvne. Po polčase sa po dvanástich minútach presadila nová posila Juraj Dovičič a o minútu na to aj Vlado Formanko. 0-4 . Súper bol zrelý i na ďalšie góly , ale postupne sme prestriedali a tempo hry i postupne opadlo. Štvrťhodinu pred koncom sa presadili i domáci. Z priameho kopu ponad múr znížili na konečných 1-4.
Naši potešili dobrou hrou, behali , kombinovali a zaslúžene postúpili. V 2.kole sa 11.septembra predstavíme v Dolných Orešanoch.