Prípravka A porazila Kopánku a skončí na 1.mieste tabuľky

Zeleneč Prípravka A nastúpila v stredu na dohrávku na domácom ihrisku proti Kopánke, u ktorej na jeseň prehrala kurióznym gólom. V stredu však boli naši pripravený lepšie. Chýbal nám chorý Števo Sloboda a Šimon Kočí nastúpil limitovaný zranením. Nič však nezabránilo našim prípravkárom podať fantastický výkon. Od začiatku išli za víťazstvom dodržiavali taktické pokyny (v tomto mladom veku) a keď vsietil v 6.minúte Mário Slovák prvý gól už na ihrisku kraľovali.O 12 minút sa presadil kapitán mužstva Filip Nemček a na rozdiel troch gólov nás poslal hlavičkou Vavro, tú ešte na bránkovej čiare tečoval hosťujúci hráč a nakoniec bol pripísaný ako vlastný. Do kabíny ešte dve minúty pred polčasom navýšil skóre s chuťou hrajúci Moncman. Polčas 4-0. Do druhého polčasu naši nastúpili opäť výborne. Vypracovávali si šance , niektoré zostali nevyužité ale Maťko Kočí zvýšil na 5-0 . Ďalšia šanca volala po góle , ale Čučka ju poslal len tesne vedľa tyče . Tá dvakrát aj zazvonila po strelách Nemčeka a Slováka. Slovákovú tutovku najprv skvele vyrazil brankár a dorážku vykopol z čiary hosťujúci zadák. Na 6-0 zvýšil Hrušovský , ktorý je obranca , ale v tomto zápase naskakoval v útoku a počínal si rutinérsky. Pri góle s kľudom angličana, obaľovačkou zavŕšil skóre v zápase. Súper nastrelil v závere brvno a tiež šiel sám na brankára , ale Švihorík si svoje miesto zastal. Záverečný hvizd priniesol radosť do našich radov, chlapci si z radosťou zaspievali víťazný pokrik a v závere bola pre nich odmenou i malá pyrošou , ktorú pripravili rodičia. Radosť priniesli realizačnému tímu Vavro-tréner, Kočí-vedúci, Horník- asistent trénera a tréner prípravky B. Chlapci výborným výkonom , ako i celú sezónu predvádzali, sa rozlúčili v sezóne s domácim ihriskom.
Zostava:
KIripolský(Švihorík)-Cvik,Petranský-Moncman,Vavro,Nemček,Kočí M.-Slovák,Čučka (Kočí Š., Hrušovský)
Naši pred posledným kolom majú v tabuľke štvorbodový náskok pred Modrankou a sú už istým víťazom Oblastných majstrovstiev skupiny A. Sezńu budú mať predĺženú, po nedeľnom poslednom kole v Cíferi , nastúpia 15.júna v Leopoldove na finálový turnaj víťazov skupín. Pravdepodobné zloženie turnaja: Zeleneč, Boleráz,Drahovce(Trakovice), Piešťany"B"
Touto cestou chcem poďakovať i rodičom za podporu po celý rok, trpezlivosť i obetavosť. I oni majú veľkú zásluhu na víťazstve , hnali ich za každým dobrým výkonom. Vďaka patrí i fanúšikom, ktorý najmä v nedeľné dopoludnia ich povzbudzovali a vytlieskavali po víťazných zápasoch.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč