Prípravka A porazila Kopánku a skončí na 1.mieste tabuľky

Zeleneč Prípravka A nastúpila v stredu na dohrávku na domácom ihrisku proti Kopánke, u ktorej na jeseň prehrala kurióznym gólom. V stredu však boli naši pripravený lepšie. Chýbal nám chorý Števo Sloboda a Šimon Kočí nastúpil limitovaný zranením. Nič však nezabránilo našim prípravkárom podať fantastický výkon. Od začiatku išli za víťazstvom dodržiavali taktické pokyny (v tomto mladom veku) a keď vsietil v 6.minúte Mário Slovák prvý gól už na ihrisku kraľovali.O 12 minút sa presadil kapitán mužstva Filip Nemček a na rozdiel troch gólov nás poslal hlavičkou Vavro, tú ešte na bránkovej čiare tečoval hosťujúci hráč a nakoniec bol pripísaný ako vlastný. Do kabíny ešte dve minúty pred polčasom navýšil skóre s chuťou hrajúci Moncman. Polčas 4-0. Do druhého polčasu naši nastúpili opäť výborne. Vypracovávali si šance , niektoré zostali nevyužité ale Maťko Kočí zvýšil na 5-0 . Ďalšia šanca volala po góle , ale Čučka ju poslal len tesne vedľa tyče . Tá dvakrát aj zazvonila po strelách Nemčeka a Slováka. Slovákovú tutovku najprv skvele vyrazil brankár a dorážku vykopol z čiary hosťujúci zadák. Na 6-0 zvýšil Hrušovský , ktorý je obranca , ale v tomto zápase naskakoval v útoku a počínal si rutinérsky. Pri góle s kľudom angličana, obaľovačkou zavŕšil skóre v zápase. Súper nastrelil v závere brvno a tiež šiel sám na brankára , ale Švihorík si svoje miesto zastal. Záverečný hvizd priniesol radosť do našich radov, chlapci si z radosťou zaspievali víťazný pokrik a v závere bola pre nich odmenou i malá pyrošou , ktorú pripravili rodičia. Radosť priniesli realizačnému tímu Vavro-tréner, Kočí-vedúci, Horník- asistent trénera a tréner prípravky B. Chlapci výborným výkonom , ako i celú sezónu predvádzali, sa rozlúčili v sezóne s domácim ihriskom.
Zostava:
KIripolský(Švihorík)-Cvik,Petranský-Moncman,Vavro,Nemček,Kočí M.-Slovák,Čučka (Kočí Š., Hrušovský)
Naši pred posledným kolom majú v tabuľke štvorbodový náskok pred Modrankou a sú už istým víťazom Oblastných majstrovstiev skupiny A. Sezńu budú mať predĺženú, po nedeľnom poslednom kole v Cíferi , nastúpia 15.júna v Leopoldove na finálový turnaj víťazov skupín. Pravdepodobné zloženie turnaja: Zeleneč, Boleráz,Drahovce(Trakovice), Piešťany"B"
Touto cestou chcem poďakovať i rodičom za podporu po celý rok, trpezlivosť i obetavosť. I oni majú veľkú zásluhu na víťazstve , hnali ich za každým dobrým výkonom. Vďaka patrí i fanúšikom, ktorý najmä v nedeľné dopoludnia ich povzbudzovali a vytlieskavali po víťazných zápasoch.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč