A mužstvo vyhralo v Majcichove

A mužstvo vyhralo v Majcichove A mužstvo začalo v Majcichove tlakom. Už v 2.minúte sa presadil hlavou Bánovec , ale gól pre postavenie mimo hry neplatil. O malú chvíľu si to Bánovec zopakoval , ale tentoraz nohou otvoril skóre. Na 2-0 zvýšil Vlado Formanko , tretí gól mohol pridať Belko ale v 100 percentnej príležitosti sa unáhlil a nezakončil presne. po polčasovej obrátka sme mali šancu pridať z pokutového kopu tretí gól, ale Bánovec neprekonal domáceho Haluzického. O malú chvíľu domáci znížili na rozdiel gólu, ale naši kopali znovu pokutový kop, loptu si postavil Vlado Formanko a zvýšil na 3-1. 10 minút pred koncom prišiel šťastný gól domácich na 3-2 , ale na vyrovnanie sa domáci nezmohli. Po dobrom výkone Majcichov-Zeleneč 2-3.

23. 03. 2024 15:00