Prípravka B gólom v závere zvíťazila Vydreté víťazstvo

Dolná Krupá-Zeleneč,, B" 1:2 (1:0)

Góly: Marek Slovák, Ruttkay

Zostava: Damián Hrušovský, (Halmo) - Marek Slovák, Dominik Hrušovský, Roman Sloboda, Drinka, Pecár, Černý, Dušanič, Ruttkay, (Horník, Petranská, Holobradý,)

Hneď od úvodu sa nám nedarila hra. Domáci hráči hrali s chuťou a cítili šancu s nami bodovať. My sme hrozili len z brejkových príležitostí. Tri čisté šance mal Ruttkay, ale nedal a tak prišiel zákonitý trest keď sme sa zabudli vpredu tak domáci išli do vedenia. Po prvom polčase sme prehrávali 0:1. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním niečo so zápasom urobiť. Ale kombinácia sa nám vôbec nedarila a domáci mohli svoj náskok zvýšiť, ale zachránil nás dobre chytajúci Halmo. Potom po pravej strane unikol Marek Slovák a aj s prispením inak dobre chytajúceho domáceho brankára vyrovnal. Po tomto góle sme vycítili šancu a snažili sme sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Tri minúty, pred koncom sme sa dočkali keď konečne sa presadil Sebo Ruttkay keď svoju štvrtú gólovku využil. K pozitívom zápasu môžme zaradiť to, že aj keď sa nám herne vôbec nedarilo tak sme si víťazstvo vydreli. Veľmi dobrý zápas odohrali Cyprián Dušanič, Marek Slovák a Dominik Hrušovský. Ale aj ostatní hráči bojovali.

23. 03. 2024 15:00