Z Bučian si vezieme 3 body

Z Bučian si vezieme 3 body Žiaci sa predstavili u svojho tabuľkového suseda. Po jesennom debakli 8:0, ktorí nám uštedrili Bučany na našej pôde, sme im mali čo vracať. V úvode sa hral vyrovnaný futbal väčšinou v strede ihriska. Prišla však desiata minúta a na rohový kop Kintlera si dobre nabehol Blažek a bolo 1:0 pre Zeleneč. Domáci pridali na aktivite, ale hrozili väčšinou len strelami z väčších vzdialeností. V 26. minúte sa po dobrej kombinácii na pravej strane odhodlal k strele Textor. Lopta sa od brvna odrazila k Matejovi Petranskému, ktorí si ju veľmi dobre spracoval, rýchlo sa uvoľnil od obrancu a nechytateľne skóroval. V prvom polčase sa už nič podstatné neudialo.

Do druhého polčasu nastúpili Bučany s cieľom urobiť niečo s výsledkom, zlepšili pohyb a spresnili prihrávky v strede poľa. Hra sa odvíjala väčšinou pred našou šestnástkou. Počas celého zápasu sa však Bučanom nepodarilo vypracovať si ani jednu gólovú šancu. Väčšinou to skúšal ich najlepší strelec z veľkých vzdialeností. Všetko však kryl pozorný Škorec, alebo boli strelecké pokusy nepresné. Nám počas celého zápasu fungovala veľmi dobre defenzívna činnosť. Melich s Pociskom absolútne vygumovali krajných útočníkov a v strede obrany pracovala dobre dvojicia Krupa, Blažek. V závere zápasu sa už nič dôležitého neudialo. Všetci hráči v zápase nechali na ihrisku srdce a aj napriek viacerým absenciám si z Bučian odvážame 3 dôležité body.

23. 03. 2024 15:00