Prípravka:Zeleneč,, B"- Horné Orešany 2:1 (1:0)

Zeleneč Zeleneč,, B"- Horné Orešany 2:1 (1:0)
Góly: Petranský, Štefan Sloboda

Zostava: Kiripolský- Marek Slovák, Drinka, Černý, Matej Koči, Šimon Koči, Štefan Sloboda, Petranský, Pecár (Horník, Petranská, Roman Sloboda, Holobradý, Zvolenský)

Dnešný zápas sa musel divákom páčiť. Hral útočný futbal na oboch stranách. V prvom polčase sme boli aktívnejší a po peknej akcii po pravej strane prihrávku Maťa Kočiho zúžitkoval Petranský na úvodný gól. Na 2:0 mohol zvýšiť Maťo Koči, ale z čistej šance minul. Druhý polčas Orešany zvýšili obrátky. My sme nehrali to čo sme si povedali. 8 minút pred koncom prišlo zaslúžené vyrovnanie hostí a nebyť vynikajúceho Kiripolského v bráne tak to mohlo prísť oveľa skôr. Po tomto góle sme začali hrať vabank a chceli sme strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Z toho vyplynula aj obrovská šanca súpera keď pred Kiripolským sa ocitli štyria hosťujúci hráči, ale ten nás opäť podržal a vynikajúco zasiahol. V poslednej minúte po pase Mareka Slováka išli dvaja na jedného Petranský so Števom Slobodom, ale Petranský trafil Slobodu a Sloboda v tutovej šanci minul. Už ked sa zdalo, že zápas nebude mať víťaza tak Petranský zachytil výkop brankára posunul Slobodovi a ten sa tentokrát nemýlil a svoj vynikajúci výkon pečatil víťazným gólom a rozhodol o tom že tri body zostali doma.