A mužstvo pokračuje v hanebných výkonoch

Zeleneč Po dobrom začiatku jarnej časti prichádza na A mužstvo herná kríza, ktorá je navyše podčiarknutá nezodpovedným prístupom.
Minulý týždeň proti predposlednému celku Dechticiam sme začali naozaj zle keď už v 6.minúte bolo 0-2. Náš výkon korešpondoval zo zahodeným pokutovým kopom Bartovičom. Našim sa podarilo vyrovnať , ale znovu sme inkasovali. I na tento zásah sme odpovedali vyrovnávajúcim gólom , potom sme nevyužili tri tutovky a v závere sme pykali s priameho kopu. Zeleneč-Dechtice 3-4 .
V Pavlicami sme nastúpili v oklieštenej zostave , niektorí hráči chýbali zo smiešnych dôvodov , niektorí mali v sobotu vrchol na zápase sálovky 1,5 hodiny pred výkopom tohto duelu a na ihrisku sa len plantali. Súper nám sám chcel dať do vienka víťazstvo , keď domáci hráč úplne zbytočne vynadal rozhodcovi a už v 25.minúte putoval pod sprchy. Bohužial na taký výkon ako podali naši stačilo i 9 Pavličanov a mohli sme odchádzať s hanebnou prehrou . Súper dva góly vsietil, jeden vykopol Alino Bednárik aj za cenu zranenia z bránkovej čiary, ďalší strelecký pokus opečiatkoval iba spojnicu Gottsteinovej brány a zo trikrát len zo štastím po závaroch v pokutovom území nepridali ďalší. Naši sa strelecky presadili až desať minút pred koncom Bilčíkom. V poslednej minúte mal tutovku Bánovec, ale netrafil priestor domácej brány. Veď tu neišlo o kraľa strelcov.
Pavlice-Zeleneč 2-1 po jednom z najhanebnejších výkonov.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč