Prípravka A pokračuje vo víťaznej vlne

Zeleneč Pripravka A nastúpila minulú nedeľu na domácom ihrisku proti lidrovi tabuľky Modranke. Práve Modranka mala o bod viac ako naši chlapci. Naši boli na zápas výborne pripravený aj keď im chýbal jeden z kľúčových hráčov Moncman . Od začiatku vedeli čo mali hrať hrali obetavo , poctivo so plnili všetky povinnosti a výsledok sa dostavil . Ako prvý sa presadil v 10.minúte Slovák, po ňom skóroval Sloboda a v 14.minúte pridal tretí gól znovu Slovák. Ten mohol zavŕšiť hetrik v brejku si urobil i brankára ale v poslednej chvíli mu vypichol loptu obranca a zabránil mu skórovať do opustenej brány. Po obrátke hostia chceli zvrátiť výsledok, naši sa zamerali viac na bránenie a dokázali odoldávať. Súperovi sa podarilo streliť čestný gól až 5 minút pred koncom. Viac im naši nedovolili. Výborné stretnutie bolo reklamou na futbal prípraviek. Naši sa tak dostali na čelo tabuľky.
V sobotu nastúpili na ďalší zápas vo Voderadoch. Predposledný tím im väčšie problémy nerobil a už do polčasu viedli 9-0. Po obratke trochu zvolnili tempo viac kombinovali a zaverečný hvizd priniesol pre Voderady ešte priaznivý výsledok 13-0, keď viac krát zvonila konštrukcia brány. Najbližšie sa stretnú na domácom ihrisku nedeľu proti Križovanom.