V Zavare sme získali bod

Zeleneč Do Zavara sme išli s cieľom ustrážiť ich najlepšieho strelca Bartoviča, inkasovať maximálne 1 gól a minimálne jeden streliť. Takmer všetko sa nám podarilo splniť, ale poďme pekne poporiadku.

Do zápasu sme nastúpili s defenzívnou taktikou, keďže Zavar nám doma nasúkal 7 gólov. Napriek tomu sa nám už v siedmej minúte podarilo skórovať, keď sa po štandardke presadil Textor. Veľmi pozorne sme bránili a Zavar sme nepustili do žiadnej šance. Naopak my sme hrozili z protiútokov. Prišla však 22. minúta. Rohový kop výborne zahral Melich a Textor sa ocitol v gólovke. Jeho hlavičku však brankár chytil. Ihneď rozohral dopredu a lopta sa dostala k rýchlemu Bartovičovi. Ten nedal našej obrane rýchlostne žiadnu šancu a vyrovnal na 1:1. Do konca polčasu si Zavar vypracoval ešte jednu príležitosť, našťastie sme ju vyriešili.

Do druhého polčasu sme nastúpili aj s Erikom Baranom. Vstup sme mali celkom slušný, ale po pár minútach už začal Zavar jednoznačne dominovať. A ich tlak sa začal postupne stupňovať. V druhom polčase sa dostal asi do 3 slušných šacní. Všetko však vyriešil pozorný Škorec, alebo dobre hrajúca obrana. V záverečných minútach sme sa dostali takmer ku gólu, keď po našom rohovom kope zazmätkoval brankár, ale jeho zaváhanie sme nevyužili. Do konca zápasu sa už nič dramatické nestalo a so Zavara si odvážame zlatý bod.

V dnešnom zápase musím pochváliť všetkých hráčov, ktorí sa dostali na hraciu plochu za obetavý výkon. Všetci hráči si plnili taktické pokyny a išli až na dno svojich síl. Z hráčov vyzdvihnem Melicha, ktorý výborne pokryl najnebezpečnejšieho hráča súpera a nedal mu prakticky žiadnu šancu. Na stopérskom poste dobre čítal hru Lukačovič. V strede zálohy odviedol kus roboty Vallo. Po chorobe odohral veľmi dobrý zápas Moncman. V dnešnom zápase ma mrzí iba zranenie Jedličku, ktorého musela odviesť sanitka do nemocnice. Našťastie to vyzerá tak, že mu väzy v kolene vydržali a po krátkom oddychu by sa mohol zaradiť do tréningového procesu. Celé mužstvo mu praje skoré uzdravenie.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč