Proti lídrovi sme uhrali remízu

Zeleneč V nedeľu privítalo naše žiacke mužstvo Cífer. Cífer bol v tomto zápase favoritom, kedže mal doteraz na svojom konte iba jednu prehru. Rolu favorita začal potvrdzovať od začiatku zápasu a už v tretej minúte otvoril skóre. Nešťastný vlastný gól si dal Maťo Kočí. Od tohto momentu sa hra odvíjala väčšinou v strede poľa. My sme sa snažili presadiť dlhými loptami, súper to zase skúšal kombinačne. Hra bola vyrovnaná a veľa šancí sa už v prvom polčase neurodilo. Do náznakov šancí sa dostal Maťo Kočí a Adrián Textor.

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu a hra sa odvíjala medzi šestnástkami. Cífer pozorne bránil. Naše zadné rady veľmi dobre dirigoval Blažek. V dobrom svetle sa ukázal Jedlička na kraji obrany a takisto Nemček s Kočím. Bojovnosťou sa v druhom polčase pridali k dobrému výkonu viacerí hráči. Odmenou bol pre hráčov gól z priameho kopu, o ktorý sa postaral Blažek. Na hráčoch bola vidieť túžba po víťazstve. V závere sme si vypracovali ešte tri rohové kopy, ktoré boli pre hostí veľmi nebezpečné. Žial loptu sa nám nepodarilo pretlačiť do siete súpera.

V zápase sme strelili síce 2 góly, no napriek tomu si so súperom delíme body po remíze 1:1. Na jar sme zatiaľ nenašli premožiteľa a verím, že to tak zostane aj po zápase v Zavare, ktorý sa nachádza na tretej priečke. Zápas odohráme v sobotu o 13:00.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč