Proti lídrovi sme uhrali remízu

Proti lídrovi sme uhrali remízu V nedeľu privítalo naše žiacke mužstvo Cífer. Cífer bol v tomto zápase favoritom, kedže mal doteraz na svojom konte iba jednu prehru. Rolu favorita začal potvrdzovať od začiatku zápasu a už v tretej minúte otvoril skóre. Nešťastný vlastný gól si dal Maťo Kočí. Od tohto momentu sa hra odvíjala väčšinou v strede poľa. My sme sa snažili presadiť dlhými loptami, súper to zase skúšal kombinačne. Hra bola vyrovnaná a veľa šancí sa už v prvom polčase neurodilo. Do náznakov šancí sa dostal Maťo Kočí a Adrián Textor.

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu a hra sa odvíjala medzi šestnástkami. Cífer pozorne bránil. Naše zadné rady veľmi dobre dirigoval Blažek. V dobrom svetle sa ukázal Jedlička na kraji obrany a takisto Nemček s Kočím. Bojovnosťou sa v druhom polčase pridali k dobrému výkonu viacerí hráči. Odmenou bol pre hráčov gól z priameho kopu, o ktorý sa postaral Blažek. Na hráčoch bola vidieť túžba po víťazstve. V závere sme si vypracovali ešte tri rohové kopy, ktoré boli pre hostí veľmi nebezpečné. Žial loptu sa nám nepodarilo pretlačiť do siete súpera.

V zápase sme strelili síce 2 góly, no napriek tomu si so súperom delíme body po remíze 1:1. Na jar sme zatiaľ nenašli premožiteľa a verím, že to tak zostane aj po zápase v Zavare, ktorý sa nachádza na tretej priečke. Zápas odohráme v sobotu o 13:00.

23. 03. 2024 15:00