DORAST: V ostrom zápase zisk troch bodov

Zeleneč Tento víkend štartovala už aj krajská dorastenecká súťaž. Dorastenci cestovali do Horných Orešian. V zimnej príprave sme v oklieštenej zostave tomuto súperovi podľahli rozdielom triedy 3:0. V prvom jarnom kole sme už k súperovi cestovali v plnej sile, čomu svedčilo aj diktovanie tempa zápasu od úvodným minút.
Ako prvý nebezpečnou strelou z priameho kopu pohrozil Hracho, no brankár jeho pokus pohotovým zákrokom vyrazil. Do výbornej šance sa dostal aj Tibenský, lenže strelu z vnútra pokutového územia umiestnil do stredu brány, kde stál gólman domácich. V závere polčasu sa nám však podarilo ísť do vedenia, dlhý pas Blanárika zúžitkoval novic v tíme Bogner. Polčas 0:1.

V druhom dejstve sme chceli pokračovať v dominantnom útočnom futbale. Držali sme loptu ale do nejakých vyložených šancí sme sa nedostávali. Súper sa čoraz viac dostával k lopte, avšak bez ohrozenia Textorovej brány. Aj v druhom polčase si Hracho postavil loptu ako exekútor priameho kopu. Tentokrát jeho pokus nebol výstavný, k odrazenej lopte sa ale dostal najrýchlejšie ďalší novic v tíme Klučár a pohotovo prepálil loptu do siete. 0:2.
Súper odpovedal deľovkou do brvna - čo bolo asi aj všetko na čo sa zmohol. Hneď na to po faule na nášho kapitána Tibenského rozhodca fúkol do píšťalky a ukázal na biely bod. Pokutový kop nekompromisne premenil Blanárik a zápasový rezultát upravil na konečných 0:3.

TJ Iskra Horné Orešany - ŠK Slávia Zeleneč 0:3 (0:1)
Góly: Bogner, Klučár, Blanárik (PK)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dolné Orešany - Zeleneč
11. 09. 2019 17:00
Posledný zápas
Zeleneč - Križovany
2 : 0
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč