DORAST: V ostrom zápase zisk troch bodov

Zeleneč Tento víkend štartovala už aj krajská dorastenecká súťaž. Dorastenci cestovali do Horných Orešian. V zimnej príprave sme v oklieštenej zostave tomuto súperovi podľahli rozdielom triedy 3:0. V prvom jarnom kole sme už k súperovi cestovali v plnej sile, čomu svedčilo aj diktovanie tempa zápasu od úvodným minút.
Ako prvý nebezpečnou strelou z priameho kopu pohrozil Hracho, no brankár jeho pokus pohotovým zákrokom vyrazil. Do výbornej šance sa dostal aj Tibenský, lenže strelu z vnútra pokutového územia umiestnil do stredu brány, kde stál gólman domácich. V závere polčasu sa nám však podarilo ísť do vedenia, dlhý pas Blanárika zúžitkoval novic v tíme Bogner. Polčas 0:1.

V druhom dejstve sme chceli pokračovať v dominantnom útočnom futbale. Držali sme loptu ale do nejakých vyložených šancí sme sa nedostávali. Súper sa čoraz viac dostával k lopte, avšak bez ohrozenia Textorovej brány. Aj v druhom polčase si Hracho postavil loptu ako exekútor priameho kopu. Tentokrát jeho pokus nebol výstavný, k odrazenej lopte sa ale dostal najrýchlejšie ďalší novic v tíme Klučár a pohotovo prepálil loptu do siete. 0:2.
Súper odpovedal deľovkou do brvna - čo bolo asi aj všetko na čo sa zmohol. Hneď na to po faule na nášho kapitána Tibenského rozhodca fúkol do píšťalky a ukázal na biely bod. Pokutový kop nekompromisne premenil Blanárik a zápasový rezultát upravil na konečných 0:3.

TJ Iskra Horné Orešany - ŠK Slávia Zeleneč 0:3 (0:1)
Góly: Bogner, Klučár, Blanárik (PK)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč