Prípravné zápasy na sústredení

Zeleneč Ako prvý odohrali prípravný zápas na sústredení žiaci.Proti rovesníkom Liptovského Hrádku odohrali dobrý zápas aj keď výsledok tomu 2-7 nenapovedá. V sobotu doobeda nastúpilo naše A mužstvo proti štvrtoligovému Dolnému Kubínu. V prvom polčase mali mierne navrch domáci , ale nebezpečnejší sme boli my , keď raz zvonila tyč a raz brvno. Po polčase sme sa ujali vedenia 1-0 gólom Martina Formanka. Súper hneď však kontroval, keď vyrovnal. Prišli dva prísne pokutové kopy a postupne sme už vypadávali z hry. Konečné skóre sa zastavilo až na hrozných 8-2. Druhý gól za nás strelil Patrik Formanko. V tom istom čase nastúpila prípravka na umelej tráve proti rovesníkom Liptovského Hrádku, ktorý boli posilnený i o viacerých starších hráčov. Naši sa však nezľakli a zvíťazili 4-2, keď hrali prakticky na jednu bránu a len slabšia efektivita zabránila aj vyššiemu skóre. Góly vsietili za nás Matej Kočí 2, Moncman a Nemček. Ako posledný sa predstavili dorastenci . Prvý polčas viedli 2-0 a zahodili viacero gólových príležitostí. Po polčasovom prestriedaní keď nastúpili v našom drese najmä vychádzajúci žiaci nakoniec podľahli 2-5. Sústredenie však splnilo účel , zápasy hrali chlapci po tréningovej záťaži a do jarnej časti bude z čoho ťažiť.