A mužstvo v príprave prehralo

A mužstvo v príprave prehralo A mužstvo v nedeľu 3.2.2019 nastúpilo na seneckej umelej tráve proti Dolným Orešanom. Tie boli posilnené o nových hráčov Lokomotívy. Naši si trošku mysleli , že to bude ako v lete keď sme im dali deviatku na ich ihrisku ,ale bolo to inak. Za stáleho dažďa sa hral v prvom polčase vyrovnaný zápas, s miernou prevahou Orešian v strede poľa. Vyhrávali najmä osobné súboje a súboje vo vzduch, kde sme takmer nevyhrali ani jednu hlavičku. Gólových príležitostí veľa nebolo, po polhodine hry lopta prekĺzla cez stred obrany a bolo 0-1. V poslednej minúte prvého polčasu, rýchle zahral súper priamy kop a naši s hlavami dole neskoro reagovali a bolo 0-2. Hneď po obrátke, prišla pekná akcia našich, loptu v pokutovom území si prebral Bánovec, našiel na druhej tyči Paveleka a bolo 1-2. Súpera sme v druhom polčase zatlačili, prakticky sme ho odohrali na súperovej polovici. Ak sa však dostal na našu polovicu, takmer vždy z toho bol gól. Krátko po našom zásahu súper potiahol loptu po pravej strane, Červenka po loptu nešiel a Čaplovi sa podarilo ju zavesiť do našej siete. Tlak našich narastal dvakrát sa ocitol v gólovej príležitosti Patrik Formanko , ale sieť súpera nenapol. Podarilo sa to až Pavelekovi, ktorý perfektne zakončil brejk. 2-3.Z ojedinelého protiútoku sa odrazená lopta v strede poľa dostala k súperovi, ktorý neváhal a z 30 m vymietol šibenicu Gottsteinovej brány, ktorý len tesne predtým vymenil Červenku. 2-4 . Mali sme i veľa ďalších gólových príležitostí, najprv loptu nedočiahol do prázdnej brány Bánovec, po ňom v závere ani Tibenský. Z priameho kopu tesne minul bránu Bartovič. Gól nakoniec dosiahol Bánovec a pre postavenie mimo hry gól neuznal ako vždy nepresný rozhodca Monček . Do očí bolo bijúce, keď odpískal postavenie mimo hry Formankovi , ktorý šiel sám na brankára , keď ani náhodou sa nemohlo jednať o postavenie mimo hry. Naši tak prehrali 2-4, ale lepšie prehrať teraz ako v súťažnom stretnutí. Čiernou škvrnou bolo zranenie Vlada Formanka už v prvom polčase.