A mužstvo prehralo v Červeníku

Zeleneč Naše A mužstvo nastúpilo v nedeľné popoludnie v Červeníku . V zostave z rôznych dôvodov chýbali Bánovec , Pavelek, Horváth,Levčík,Belko a ďalší. V základe však i s Babicom, ktorý bol azda najlepším hráčom na ihrisku. Prvá 15 minútovka bola z našej strany výborná, škoda však , že potom prevzali taktovku domáci a pred našou bránou to neraz horelo. Do polčasovej prestávky sme šli za bezgólového stavui najmä vďaka Gottsteinovi. Druhý polčas sme začali našou aktivitou , ktorá však trvala tentokrát len polovičný čas.Dvakrát sme trafili konštrukciu brány , raz krásnu strelu Babica vyrazil domáci brankár na rohový kop. Potom už boli na rade domáci. Po hodine hry sa domáci ujali vedenia , o desať minút to už bolo 2-0 pre domácich . Naše akcie zostali nedotiahnuté a akcie súperov aj s dávkou šťastia nevyužité. Konečný rezultát 2-0. Našich čaká posledný domáci zápas proti Piešťanom.