A mužstvo po dvoch prehrách zvíťazilo v derby

Zeleneč A mužstvo prehralo doma dôležitý súboj o čelné pozície s Drahovcami 1-2. Na vedúci gól hostí odpovedal Mišo Karol vyrovnaním. V závere naši nevyužili veľkú príležitosť a v nadstavenom čase pykali. Po rohu sa hlavičkou presadili hostia a naši odchádzali zo zvesenými hlavami. Čiernou škvrnou bolo vzájomne vylúčenie hosťujúceho hráča a Martina Formanka. Následne im disciplinárka vymerala štvorzápasový trest.
Po tejto prehre naši cestovali do Krakovian. V základe i s Marekom Ujlakym,sme prehrávali už v prvej minúte. Do polčasu sme lovili loptu zo siete ešte trikrát , po polčase ešte dvakrát. Domáci dohrávali v pohode dovolili si postaviť i " reprezentantov v sumo" a naši si po ceste domov mohli zaspomínať na minulú sezónu. 6-0
Domáci derby zápas s Majcichovom býva vždy vyrovnaný. Inak to nebolo i tento krát. Do počasu sme sa ujali vedenia po ďalekonosnej strele Patrika Formanka. Gól nás však uspal. Pýtali sme si vyrovnanie a to prišlo , keď Bartoš krásne volejom vyrovnal. Ako striedajúci hráč musel prísť Marek Ujlaky , postavil si priamy kop a dal všetkým prítomným dôvod oprášiť si spomienky , prečo sme tak húfne všetci chodili na Spartak. 2-1. Rozhodca stretnutie príliš nenaťahoval a záverečným hvizdom prerušil sériu dvoch prehier.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč