A mužstvo zvíťazilo v D.Krupej

A mužstvo zvíťazilo v D.Krupej Po divokej domácej prestrelke zo Siladicami nastúpili naši muži v Dolnej Krupej. Od začiatku začali dobývať bránu domácich . Po zastreľovacích pokusoch prišla i prvá gólová. Po dvadsiatich minútach si na krásny pas Michala Karola nabehol Pavelek a strelou k bližšej tyči prekvapil Olšovského v bráne domácich. 0-1. Do polčasu sme mali ešte ďalšie šance na skórovanie, ale ani Horváth, Pavelek a ani Vlado Formanko nenašli lopte správnu cestu do siete. Po polčase sa ocitol vo výbornej pozícii Bánovec , ktorý však presnú prihrávku Horvátha neposlal do siete. Čo sa nepodarilo Bánovcovi , o malú chvíľu sa podarilo Formankovi. Pavelek vybojoval už stratenú loptu nahral V. Formankovi , ktorý si ju narazil s Bednárikom prenikol do pokutového územia a nekompromisnou strelou k tyči nedal brankárovi šancu. 0-2. Súperovi sa však z ojedinelého protiútoku podarilo skórovať. Center domácich Milan Bartovič odvrátil len "sviecou" naspäť do pokutového územia a domáci po dvoch hlavičkách znížili na rozdiel gólu 1-2. Vtedy sa začal zahryzávať súper do našich, ale na šťastie Alinko Bednárik poslal center zblízka po tretíkrát do siete domácich. 1-3 . Na výsledku sa už nič nezmenilo i keď sme mali ešte niekoľko sľubných príležitostí. Stretnutie viedol mimoriadne presný rozhodca Šurina, taký výkon rozhodcu nevidíme ani v prvej lige. Klobúk dolu pred ním i našimi hráčmi , že zvládli ďalší zápas vonku . Našim patrí momentálne tretia priečka , za vedúcim Zavarom zaostávajú o bod a druhé Drahovce majú lepšie skóre. Už v najbližšom kole naši budú mať šancu ich predstihnúť, keď ich privítajú na domácom ihrisku. Zároveň pozývame na tento duel všetkých fanúšikov. Naši chlapci Vás budú potrebovať.

23. 03. 2024 15:00