Prípravka A s prvou prehrou

Zeleneč Prípravka nastúpila na zápas na Kopánke s cieľom pokračovať vo víťaznom ťažení. V prvom polčase sme začali zle . Chlapci za silného vetra v prvom polčase hrali s ním , ale nedokázali sme trafiť priestor brány. Priveľmi sme držali loptu , neprihrávali si , hrali sme bez koncepcie, bez kolektívneho poňatia hry. Hrali sme síce výlučne na polovici súpera , ale vyložene sme ho neohrozili a tak do prestávky sme išli za stavu 0-0. Po polčase sa náš výkon výrazne zlepšil, nastrelili sme dve tyče, chýbal nám však väčší pokoj v zakončení a väčšia dravosť vpredu . Rozhodujúci okamih prišiel až v nadstavenom čase, keď po nacvičenej akcii Nemček zacentroval na zadnú tyčna Kočího , ktorú loptu poslal do tyče a od nej si odrazila minmálne 30 cm za bránkovú čiaru (čo však rozhodca Karolko Ševčík z pol ihriska nevidel), obranca ju vykopol len do brvna a znovu na bránkovú čiaru , následne ju odhlavičkovali na 10 metrov, kde Moncman namiesto strely na bránu volil kľučku , ale súper loptu odkopol, naši sa ešte venovali reklamácii gólu a z odkopnutej lopty ušiel útočník domácich a dal víťazný gól domácich. Súper bol druhý krát pred našou bránou. Futbal vie byť i nespravodlivý, ale bohužiaľ prespali sme prvý polčas.