A mužstvo šlo Siladiciam vrátiť požičané

Zeleneč A mužstvo v nedeľné popoludnie privítalo súpera zo Siladíc. Naši im mali čo vracať ,keď tam pred necelými štyrmi mesiacmi vyfasovali deviatku. Začali sme najhoršie ako sme mohli . V 10 minute bol stav 0-2. Odvtedy naši začali makať na najvyššie obrátky. Ešte do polčasu Bartovič z priameho kopu na dvakrát prekonal brankára hostí. Hneď po obrátke vyrovnal Marek Karol . Presadil sa i Paťo Pavelek a Milanko Bartovič z priameho kopu tentokrát hneď na prvý krát. Bolo 4-2 a zdalo sa , že súper padol na kolená. Ale bohužial lacným gólom sa súper znovu dostal do hry a takým istý aj vyrovnal. Linčania chceli rozhodnúť zápas vo svoj prospech a v poslednej minúte sa im to aj Babicom podarilo . Juraj Horvath si postavil z hranice pokutového územia loptu, brankár ju vyrazil iba do tyče a na dorážke bol najrýchlejší práve Maťo Babic. Bol to jeho prvý gól v našom drese po vyše 15 rokoch. V lete 2003 odišiel do FC Nitra. Zdalo sa , že to bola pre nás krásna nedeľa ,zo štastným koncom, ale bohužiaľ v 92.minúte sa k odrazenej lopte dostal kanonier hostí Laurinec a angličákom vyrovnal na konečných 5-5. "Dáte doma päť gólov a nevyhráte?", pýtajú sa všetci. Aj toto je v Zelenči možné !