Cenné body si vezieme z Gbelov

Zeleneč
Cenné body si vezieme z Gbelov

Po vysokej výhre nad Orešanmi sme cestovali do ďalekých Gbelov. Domáci boli favoritom stretnutia ale o pozitívny výsledok sme sa chceli pobiť. Do zápasu nastúpili lepšie domáci, ktorý si hneď v úvode vypracovali gólove príležitosti. Podržal nás však brankár Horváth, ktorý zodpovedne strážil svoju svätyňu. Domáci boli silný na lopte, my sme však koncentrovane bránili a mali jasný taktický zámer. Vyrážať do rýchlych brejkov. Takúto situáciu sa nám podarilo zakončiť gólom tesne pred odchodom do kabín. Po kombinančnej spolupráce viacerých hráčov, poslal Martin Kubiček časovanú prihrávku na Vanča a ten sa zoči-voči brankárovi nemýlil. Polčas 0:1. Vydržať. Hrať ďalej disciplinovane. Dôsledne brániť. Zdvojovať. Vyhrávať súboje. Slová, ktoré sme si zadefinovali cez prestávku. Hneď v 48. minúte sme po chybe v obrane dostali gól na 1:1 a nový zápas sa mohol začať.
V druhom polčase sme sa čoraz častejšie začali presadzovať my. Držali sme loptu na kopačkách. Zatlačili súpera pred vlastnú bránu. Výrazný podiel mal na tom náš útočník Matej Tibenský, ktorý bol nočnou morou pre stredného obrancu domácich a v kapitánskom mikrosúboji mal mierne navrch.
Spomínaný hráč nakoniec aj strelil rozhodujúci gól na 1:2.
V závere nás ešte s istotou podržal náš gólmam. Všetci hráči zašli na dno svojich síl a preto si tentokrát zo Záhoria vezieme veľmi cenné 3 body.

Nafta Gbely - ŠK Slávia Zeleneč 1:2 (0:1)
Góly: Vančo, Tibenský

Predvedená hra a tímový výkon je určite veľkou motiváciou do ďalších bojov. Treba nadviazať na posledné dve víťazstvá a získať ďalšie body. Teší ma transfer z tréningového procesu do zápasu, ktorý je čím ďalej tým viac viditeľný


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč