Cenné body si vezieme z Gbelov

Zeleneč
Cenné body si vezieme z Gbelov

Po vysokej výhre nad Orešanmi sme cestovali do ďalekých Gbelov. Domáci boli favoritom stretnutia ale o pozitívny výsledok sme sa chceli pobiť. Do zápasu nastúpili lepšie domáci, ktorý si hneď v úvode vypracovali gólove príležitosti. Podržal nás však brankár Horváth, ktorý zodpovedne strážil svoju svätyňu. Domáci boli silný na lopte, my sme však koncentrovane bránili a mali jasný taktický zámer. Vyrážať do rýchlych brejkov. Takúto situáciu sa nám podarilo zakončiť gólom tesne pred odchodom do kabín. Po kombinančnej spolupráce viacerých hráčov, poslal Martin Kubiček časovanú prihrávku na Vanča a ten sa zoči-voči brankárovi nemýlil. Polčas 0:1. Vydržať. Hrať ďalej disciplinovane. Dôsledne brániť. Zdvojovať. Vyhrávať súboje. Slová, ktoré sme si zadefinovali cez prestávku. Hneď v 48. minúte sme po chybe v obrane dostali gól na 1:1 a nový zápas sa mohol začať.
V druhom polčase sme sa čoraz častejšie začali presadzovať my. Držali sme loptu na kopačkách. Zatlačili súpera pred vlastnú bránu. Výrazný podiel mal na tom náš útočník Matej Tibenský, ktorý bol nočnou morou pre stredného obrancu domácich a v kapitánskom mikrosúboji mal mierne navrch.
Spomínaný hráč nakoniec aj strelil rozhodujúci gól na 1:2.
V závere nás ešte s istotou podržal náš gólmam. Všetci hráči zašli na dno svojich síl a preto si tentokrát zo Záhoria vezieme veľmi cenné 3 body.

Nafta Gbely - ŠK Slávia Zeleneč 1:2 (0:1)
Góly: Vančo, Tibenský

Predvedená hra a tímový výkon je určite veľkou motiváciou do ďalších bojov. Treba nadviazať na posledné dve víťazstvá a získať ďalšie body. Teší ma transfer z tréningového procesu do zápasu, ktorý je čím ďalej tým viac viditeľný


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč dorast - Rohov dorast
09. 06. 2019 14:30
Posledný zápas
Piešťany - Zeleneč
9 : 0
1. Piešťany 60 b.
2. Zavar 58 b.
3. Zeleneč 47 b.
4. Drahovce 43 b.
5. Krakovany 38 b.
6. Pavlice 32 b.
7. Cífer 31 b.
8. Červeník 30 b.
9. Dechtice 29 b.
10. Majcichov 28 b.
11. Križovany 28 b.
12. Siladice 27 b.
13. Leopoldov 27 b.
14. D.Krupá 18 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč