A mužstvo sa muselo uspokojiť iba s bodom

A mužstvo sa muselo uspokojiť iba s bodom V Križovanoch nastúpilo naše A mužstvo s cieľom bodovať naplno. Dobrú náladu nám pred zápasom urobili prípravkári , ktorý tu zvíťazili 0-15. Naši od úvodu pôsobili akoby si mi mysleli , že všetko to pôjde samo. Ale nešlo! Súper bol prvý polčas viac na našej polovici, pripravil si viacero štandartných situácií a niekoľko rohových kopov . Ešteže im chýbal pokoj v koncovke. Pri všetkých bol Miro Málik, bývalý hráč Spartaka. Našim to trvalo príliš dlho , kľučkovali až stratili loptu, chýbala kombinácia a ľahkosť. V útoku málo nebezpečný a keď sme sa tam dostali , chýbala finálna prihrávka alebo moment prekvapenia. Do druhého polčasu sme vybehli už z väčšou chuťou, bolo nás cítiť a chlapci šli za gólom. Súpera zavreli a gólu sa dočkali. Po hodine hry si na center nabehol Alinko Bednárik a hlavou rozvlnil sieť domácej brány. Naši sa však po góle stiahli snažili sa držať loptu a vyrážať do brejkov. Mali sme ich niekoľko veľmi sľubných , ktoré neskončili gólom z dôvodu prekombinovania, keď namiesto prihrávky na zakončenie naši hráči volili zbytočnú kľučku alebo i z dôvodu najslabšieho muža na zápase postranného rozhodcu Záhoráka, ktorý mával , mával a mával, koľkokrát nevedel ani prečo. Ublížil i dobre pískajúcim dvom kolegom. Pomaly sa blížil záver a varovania súpera sme nebrali príliš vážne. V 87.minúte zostal sám hráč súpera na päťke, ale netrafil bránu. V 90.minúte Alinko Bednárik zbytočne volil v strede poľa kľučku do dvoch hráčov, o loptu prišiel Málik vysunul domáceho útočníka , ktorému však dával prihrávku i tak dlhú , Zolvík zbytočne vyletel z brány a na hranici 16-ky a brankovej čiary zlikvidoval útočníka domácich. Pískal sa pokutový kop , ktorý Málik bezpečne premenil. Nasledoval záverečný hvizd. Domáci tréner Janko Belko bol po zápase spokojnejší ako jeho náprotivok Martin Belko. Najbližšie sa stretnú naši v nedeľu o 15.30 hod zo Siladicami.