Prípravka A vysoko zvíťazila i v Križovanoch

Prípravka A vysoko zvíťazila i v Križovanoch Po hodovom zápase doma s Voderadmi , kde naši chlapci zvíťazili 12-0 , nastúpili tentokrát na hodoch v Križovanoch . Súper mal z troch zápasov 4 body a neočakávali sme ľahký zápas. Chýbali i niektorí hráči ako kapitán mužstva Filip Nemček, ktorý nastúpil za žiakov a pre chorobu resp. zranenie nenastúpili Sloboda Š., Hrušovský i Černý. Chlapci malého áčka od začiatku makali naplno a kapitán mužstva Moncman zavelil do útoku ako prvý, keď v rozmedzí pol minúty dvakrát napol súperovu sieť. Naši boli futbalovejší , náš brankár nemal prakticky žiadnu prácu a tak skóre narastalo. Do polčasu sme išli zo šesťgólovým vedením, po polčase zdecimovanému súperovi pridali ešte deväť hodových kúskov. Chlapci šliapali až do konca, hrali kombinačne a preto im patrí vďaka. Medzi najlepších hráčov patrili Kočí M. a Lukáš Moncman, ale všetci si zastali na jednotku svoj post. Konečné skóre Križovany - Zeleneč 0-15 .
góly: Moncman 4,Slovák 3, M.Kočí 3,Vavro 2, Čučka 2 a Kovačovič 1