Prípravka ,, B,, vyhrala v Horných Orešanoch.

Zeleneč Prípravka ,, B,, vyhrala v Horných Orešanoch.

Horné Orešany - Zeleneč ,,B,, 0:3 (0:1)
Góly: Matej Koči 2, Matej Petranský

Zostava: Halmo- Jaro Cvik, Vavro, Černý, Matej Petranský, Matej Koči, Pecár, Mário Slovák, Holobradý (Drinka, Horník, Petranská, Ruttkay, Dušanič, Zvolenský, Spevák)

V úvode stretnutia sa hral vyrovnaný zápas. V 5-tej minúte nás zachránila žrď. Úvodný gól sme, ale strelili my zásluhou Maťka Kočiho. V druhom polčase v prvej päťminutóvke nás domáci zatlačili, ale vďaka našej dobre organizovanej obrane pod taktovkou Šimona Vavra sme tlaku súpera odolali a postupne sme prebrali iniciatívu zápasu my a prakticky do konca sa hralo na súperovej polovici. Druhý náš gól strelil exportnou strelou cca z 20 metrov Matej Petranský. Vynikajúce príležitosti na strelenie gólu mal aj Mário Slovák, ale bohužial bez gólového efektu. Skóre uzavrel svojim druhým gólom vynikajúco hrajúci Maťko Koči a stanovil konečné skóre na 3:0 v náš prospech.