Jednoznačné víťazstvo s Hornými Orešanmi

Zeleneč

Hodový zápas pred domácim fanúšikmi. Konečne! Náš cieľ bol po 4 prehrách po sebe konečne vyhrať. Náš plán od začiatku vyletieť na súpera a zaskočiť ho našim neustálym tlakom a dôrazom bol úspešný. Už v 20.minúte sa z hattricku mohol radovať náš kapitán Tibenský. Na 4:0 zvýšil Bilčík a tesne pred odchodom do kabín upravil na polčasových 5:0 znovu Tibenský.

Do druhého polčasu sme nepolavili. Hneď v 46. minúte skóroval Bilčík na 6:0. 60.metrový šprint s loptou zakončil do brány Floriš 7:0. Tibenský po peknej akcii 8:0. Martin Unger si postavil loptu na biely bod a nemýlil sa. 9:0. 6ti gól v zápase si potom pripísal Tibenský. 10:0. Hostia najskôr skórovali do vlastnej brány a stav bol 11:0. Potom prišla slabšia 10 minútovka nášho tímu a dvakrát sme zbytočne inkasovali. Na konečných 12:2 krásnou technickou strelou zvýšil Kovačovič.

ŠK Zeleneč - Horné Orešany 12:2 (5:0)

Teší ma výhra vysokým rozdielom, ktorou sme hádam potešili domáce publikum. Vytvorili sme si veľmi veľa dobrých príležitostí, z ktorých sme dosť aj premenili na gól. Je treba na tento výkon nadviazať už budúci víkend, kedy sa predstavíme v Gbeloch.