Zo Zavara bez bodu

Zo Zavara bez bodu Po dvoch víťazstvách sme prichádzali do Zavara s jasným cieľom bodovať. Zase chýbali nejaký hráči kvôli dovolenkám , tak prišlo i k zmenám v zostave. Zápas začal ako tie predošlé. Po dvoch troch šanciach , ktoré zostali nevyužité, si spracoval na hranici pokutového územia dlhý center Juraj Horváth, priťukol Marekovi Karolovi, ktorý s prehľadom upratal loptu dosiete. . 0-1 . V priebehu prvého polčasu zostali ďalšie príležitosti nevyužité až do 43.minúty. K priamemu kopu sa postavila až trojica hráčov a nakoniec Juraj Horváth zakončil krásne do vinkla a bolo 0-2. Domáci nemali v prvom polčase žiadnu vyloženú šancu. V druhom polčase zelenečskí divák očakával pokračovanie výkonov z tejto sezóny, ale paradoxne im hráči pripomenuli tú minulú( 5 gólov za polčas). Naši hrali zakríknuto bez pohybu, krajný záložníci sa nehýbali a strácali všetky lopty. V útoku sme nedokázali podržať loptu , útočníci hrali na seba akoby sa nepoznali. Výsledkom bolo že súper behom 11 minút otočil skóre vo svoj prospech. Najprv na autovej čiare zbytočne fauloval Vlado Formanko a z nariadeného priameho kopu zo 40 metrov zasvietilo slnko do Zolvového chrbta a lopta nečakane skončila v sieti . Nehrali kraje, stred začal byť preťažený a pohodlne stredom sa súper dvakrát dostal k bráne a bolo 3-2 pre domácich. Aby toho nebolo málo, striedajúci Levčík v tej chvíli ako posledný hráč, zabudiol , že nehrá za dorast a išiel si urobiť útočníka domácich. Samozrejme , že ten sa rútil na našu bránu a bolo 4-2. Naši sa snžili ešte urobiť dačo s výsledkom , prišiel faul na Michala Karola a Milanko Bartovič z pokutového kopu vykresal nádej 4-3. Nádej zhasla už o chvíľu , keď náš brankár z výkopu trafil iba Lukáša Pecka a loptu pristála rovno pred kopačku domáceho hráča a ten pohodlne vsietil do opustenej brány. 5-3. Krutý výsledok pre nás , ale za druhý polčas zaslúžený. Verím , že chlapcov to vráti na zem a poctivou prácou znovu budú robiť radosť početnej skupine fanúšikov Zelenča.

23. 03. 2024 15:00