A mužstvo znovu priviezlo 3 body z vonku

Zeleneč V nedeľu v krásne slnečné 35 stupňové popoludnie nastúpilo naše A mužstvo v Cíferi. V našom mužstve chýbali viacerí hráči Pecko, V.Formanko , Belko boli na dovolenke, J.Horváth postihla záhadná víkendová horúčka a mnohí ďalší. Tí , ktorý nastúpili však boli odhodlaný získať ďalšie tri body. Od začiatku udávali tempo, dostávali sa do šancí ale presne namieril až Marek Karol( už tradične) a otvoril krásnou strelou od žrde skóre 0-1. Už o minútu vnikol do pokutového územia Hradský snažil sa loptu prihrať späť, súper bol však prvý pri lopte, ktorú odkopával , ale na ich smolu len do Bánovca a bolo 0-2. V 25 minúte unikol Pavelek a povedľa brankára zvýšil už na rozdiel triedy. Do kabín však išli naši už zo štvorgólovým rozdielom. Po faule na Paveleka sa kopala penalta a tradične Bartovič sa nemýlil. Po obrátke sa hra nemenila už v 48.minúte rozvlnil sieť i Michal Hradský 0-5. 10 minútový výpadok našich a súper dvakrát dotlačil loptu do siete a v 55 minúte už bolo 2-5. Naši však žiadnu drámu nepripustili. Znova sme chytili hru do svojich rúk a po peknej kombinačnej akcii na konci ktorej bol Miro Bánovec (nie ako v zápise Formanko)bolo 2-6. Skóre uzavrel Pavelek na konečných 2-7. Výborný štart do sezóny ocenili i zelenčskí diváci a skandovaným potleskom vyprevadili našich z ihriska. Prvé dva zápasy vonku 6 bodov a skóre 2-9 je výbornou pozvánkou do Zavara, kde to však bude náročnejší zápas. Po ňom odohráme v stredu 2.kolo slovenského pohára Bestrent cupu v Bielom Kostole. V prípade postupu by sme hrali znovu s Cíferom.