Pokračujeme vo víťaznom ťažení Pokračujeme vo víťaznom ťažení

Zvončín - Zeleneč 5:6 (1:3)
Góly: Mário Slovák 2, Matej Petranský 3, Cvik

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský)- Jaro Cvik, Černý, Matej Petranský, Mário Slovák, Zvolenský, Horník, Dominik Hrušovský, Pecár, Dóka, Sloboda, Petranská, Marek Slovák, Holobradý

V úvode stretnutia sme pôsobili ospalým dojmom čoho súper využil a išiel do vedenia. Inkasovaný gól nás správne nabudil a pridali sme na obrátkach. Vyrovnanie nám priniesla pekná akcia Paťka Zvolenského, ktorý po ľavej strane vyzvŕtal troch súperových obrancov a pekne nahral Máriovi Slovákovi, ktorý vyrovnal. Aj naďalej sme pokračovali v tlaku a Jaro Cvik využil svoju rýchlosť a strelil náš vedúci gól. V treťom našom góle mal prsty opäť Jaro Cvik ktorý na ľavej strane napodobnil Paťka Zvolenského, keď nahral Petranskému, ktorý uzavrel polčasové skóre. Druhý polčas sme začali tiež dobre a opäť Matej Petranský skóroval. Za stavu 4:1 v náš prospech sme nepochopiteľne poľavili a súper behom troch minút vyrovnal. Dokázal odpovedať aj na Petranského gól, ale nakoniec sme sa vytúženého víťazného gólu dočkali v poslednej minúte takisto ako aj doma s týmto súperom, tiež sme v poslednej minúte rozhodli o našom víťazstve. Ako doma tak aj vonku víťazný gól strelil krásnou strelou z uhla do šibenice Mário Slovák.

23. 03. 2024 15:00