Prípravka porazila Majcichov

Prípravka porazila Majcichov Prípravka v domácom stretnutí porazila Majcichov 4-2. Zápas sme nezačali zle , ale inkasovali sme ako prvý. Strelu hosťujúceho hráča Kiripolský neudržal a tá sa následne dostala za čiaru domácej brány. Do obratu zavelil Slovák , ktorý najprv zachytil rozohrávku hostí, obhodil si hráča a nekompromisne zavesil. Už o minútu ten istý hráč prešprintoval obrancu a povedľa brankára naklonil misky váh na zelenečskú stranu. Kapitán domácich Filip Nemček, síce tiesnený , ale zakončil akciu vedľa tyče a bolo 3-1. O pár minút už bolo 4-1. Jaro Cvik si krásne prebral do protipohybu súpera loptu a ešte si ju stihol prehodiť na ľavačku a vymietol horný roh súperovej brány. Do polčasovej prestávky sme šli s vedebím 4-1. Po polčase už naši nepridali gól hoci šance na to boli. Naopak súper skorigoval z ojedinelého protiútoku. Konečný rezultát Zeleneč-Majcichov 4-2.

23. 03. 2024 15:00