Prípravka porazila Križovany

Zeleneč V prvom jarnom kole privítali naši prípravkári súpera z Križovian. Celý zápas sa odohrával na súperovej polovici , ale naši si s koncovkou nepotykali. Oporou hostí bol najmä ich brankár , ktorý zneškodnil možno až desiatku gólových príležitostí. V prvom polčase chýbalo našim väčšie nasedenie, najnebezpečnejšia bola strela Moncmana, ktorá skončila na tyči. Cez prestávku sme si povedali , že musíme byť rýchlejší na lopte, viac kombinovať a slová padli na úrodnú pôdu. Od začiatku druhého súper nevedel kam skočiť , ale presadili sme sa až v 9.minúte druhého polčasu. Prudkú strelu Vavra brankár neudržal a putovala do siete na čiare ju ešte dokopol dobre hrajúci Cvik. O pár minút pridal druhý gól Moncman a o troch bodoch bolo rozhodnuté. ďalšie príležitosti už využité neboli a platil konečný rezultát 2-0 . Najbližšie sa predstavia cez víkend v Cíferi.