Predprípravka vybojovala bod s lídrom

Predprípravka vybojovala bod s lídrom Zeleneč - Drahovce 2:2 (1:1)
góly: Knobloch, Mário Slovák

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský) - J. Cvik, Dominik Hrušovský, Matej Petranský, Mário Slovák, Knobloch, Sloboda, Dóka, R. Cvik, Horník, Petranská, Marek Slovák

V prvom jarnom súťažnom stretnutí sme privítali lídra z Drahoviec. U nich sme prehrali na jeseň 7:1 a doma sme chceli dosiahnuť lepší výsledok. Začali sme s chuťou a lídrovi sme boli hneď od začiatku vyrovnaným súperom. Skóre sme mohli otvoriť my, ale Mário Slovák svoj nájazd nepremenil. Na druhej strane tutovku súpera zlikvidoval spoľahlivý Halmo za pomoci našich obrancov. Do vedenia sme išli predsa len my keď ,,biliard'' pred súperovou bránou doklepol do prázdnej brány Knobloch. Do konca prvého polčasu sme vedenie neudržali a inkasovali sme keď sme prepadli vpredu a hostia uzavreli polčasové skóre. Druhý polčas začali lepšie hostia a po úniku sa dostali do vedenia. Vyrovnanie mal na kopačke Matej Petranský, ale z tutovky prestrelil bránu. Vyrovnať sme mohli aj po centrovanom priamom kope opäť Petranského, ale pred bránou sa nikomu z našich nepodarilo loptu prepasírovať do brány. Päť minút pred koncom hostia mohli svoje víťazstvo spečatiť, ale od tretieho gólu nás zachránila tyč. Vyrovnania sme sa dočkali z kopačky Mária Slováka, ktorý pekne unikol po pravej strane a loptu pretlačil pomedzi brankárové nohy a tak sme sa po zápase mohli tešiť z jedného bodu. Chlapci si za svoj výkon v dnešnom zápase zaslúžia absolutórium.