Prípravka zvíťazila

Prípravka zvíťazila Naša prípravka odohrala v sobotu prípravný zápas v Jaslovských Bohuniciach na umelej tráve proti lídrovi B skupiny prípraviek OŠK Dolná Krupá. Zápas v chladnom počasí a pomerne za silného vetra, ktorý ovplyvňoval dianie na ihrisku chceli naši chlapci potvrdiť dobré výsledky z predošlých zápasov. V prvom polčase naši hrali proti vetru viac mali tlak Krupania , ale naši ich nepúštali do zakončenia a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Viac krát ich podržal i brankár Levársky , ktorý bol vo výbere ObFZ. V druhom polčase však sme prebrali hru natláčali sa pred bránu súpera a zároveň i poctivo bránili. Najprv sa presadil ďalekonosnou strelou Petranský, po ňom po individuálnej akcii Maťka Kočího skóroval jeho mladší brat Šimon. Bolo 2-0. Súper pri konci ešte opečiatkoval brvno, ale do gólových šánc sa nedostal. Naši si výborným kolektívnym podaním zaslúžili výhru s náročným súperom.