tri pohľady na 28.reprezentačný ples

Zeleneč Pohľad prvý
28.reprezentačný ples priniesol skvelú zábavu, ponúkol kvalitu a každý účastník si mohol vybrať to po čom na plese túžil. Krásne vyzdobená sála kultúrneho domu privítala v sobotu večer takmer tristo plesajúcich ľudí. Ľudia si sadali za stoly vyzdobené zlatým prestieraním, ktoré akoby symbolizovalo celkovú náladu na plese. Skôr ako začala už minulý rok kvalitou overená kapela EXIL hrať a znovu nesklamala, sme si pozreli slávnostné zahájenie v štýle olympiády ale tej zelenečskej. Pod taktovkou Vítka Bednárika sa predstavili i naše najmenšie nádeje , pokračovalo sa skvelou akrobatkou v olympijskom kruhu zaveseným vysoko nad parketom. A olympijskú pochodeň zapaľovali dvaja najčelnejší predstavitelia klubu. Prišla spomínaná kvalitná hudobná produkcia, hostia si pochutnali na kvalitnej strave a srdcia mnohých potešilo i občerstvenie v podobe kvalitného vínka od firmy Mrva & Stanko . Početná tombola trochu pribrzdila zabávajúcich , ale potešila výhercov. Potom sa už pokračovalo až do skorých ranných hodín.
Pohľad druhý
Trochu zarážajúco pôsobí, keď na tak kvalitný ples, zabezpečený i pre najnáročnejšieho hosťa kvalitným vínom, alkoholom pre všetkých i celkovou ponukou si dokážu ľudia nosiť vlastný tovar. Žijeme už v dobe , keď už nik na to nie je odkázaný, pripomína to akoby sa niekto nezobudil ešte z dôb totalizmu . V 21.storočí na ples, ktorý má ešte charitatívny podtext, slúži pre skvalitnenie podmienok vo futbalovom klube a hlavne pre tých najmenších, sú podobné spôsoby neetické a pôsobia silným kontrastom s tým , ako sa má človek na plese správať. Zvlášť ak ide o ľudí, ktorý to pravidelne opakujú. Znevažujú tým prácu všetkých , ktorý sa na plese aktívne podieľali. Organizátor bude nútený na daných ľudí upozorniť, v prípade im neumožniť vstup na ples. Vďaka patrí všetkým , ktorý to pochopili a správajú sa tak ako sa na reprezentačnom plese patrí. K plesu patrí róba a slušivý oblek, tak ako to v minulosti vždy bolo. V budúcnosti určite rifle alebo dokonca tepláková súprava nemôže byť oblečením reprezentačného plesu.
Pohľad tretí
Nikdy v histórii sa nestalo, aby na plese sa niečo stratilo , aby sa tam objavili ľudia, ktorý tam nemajú čo robiť. Nikdy sme nepotrebovali usporiadateľskú službu , ktorá by strážila dvere. Ale asi je už čas aj na to. Aby sme chránili bezpečnosť a príjemnú zábavu hostí pred tými neželanými.

Na záver sa nedá , aby sme nepoďakovali všetkým , ktorý prispeli k tak kvalitnému plesu , aký si Zeleneč zaslúži. Menovať všetkých sa nedá, ale tridsať ľudí sa staralo o komfort hostí, aby im nič nechýbalo. Sme hrdý na ľudí, ktorý neváhajú rok čo rok bez nároku na odmenu dať pomocnú ruku futbalovému klubu. Ešte raz ďakujem , bez Vás by sme to nezvládli. Ďakujeme všetkým, ktorý prispeli do tomboly a že ich je veľa napovedala i tombola. Ďakujem všetkým , ktorý prišli na ples a podporili tak chod športového klubu.
Na budúci rok sú na programe prvý krát dva plesy. Narastajúci záujem nám nedal inú možnosť ako usporiadať až dva plesy. Už teraz si ľudia rezervujú stoly i na ten druhý ples. My sa budeme snažiť , aby tie plesy boli rovnako úspešné ako tie predchádzajúce.
Tak o rok v kultúráku až do rána.....


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč