Víťazné víkendové ťaženie našich družstiev

Zeleneč Počas uplynulého víkendu sa naše družstvá predstavili na domácom trávniku v bojoch o ďalšie majstrovské body. Najskôr v sobotu naši žiaci zvíťazili nad rovesníkmi z Trstína vysoko 6:1, aj keď po polčase prehrávali 0:1. V neďelňajšom dvojzápase proti malženickým družstvám najskôr zverenci trénera Viliama Novanského zdolali najtesnejším rodielom malženický dorast 2:1 a rovnakým výsledkom sa skončil aj jeden zo šlágrov kola okresnej súťaže skupiny A, v ktorom naši chlapci vyhrali nad neustále sa zlepšujúcim mužstvom OFK Malženice.

Fakty zo zápasov:

A mužstvo:
Zeleneč - Malženice 2:1 (2:1)
góly: Gerši, Boledovič

zostava: Gottstein - Babic, Péchy, Minčič, Demovič, Boledovič, Bednárik A., Hruška P. (C) (Kankara Marián), Kitta - Gerši, Blažíček (Silný)

komentár k zápasu:
Naši hráči začali zápas proti posilnenému mužstvu OFK Malženice vlažne a umožnili súperovým hráčom, aby držali častejšie loptu na svojich kopačkách. Aj keď sme sa predovšetkým zásluhou Geršiho dostávali do bezprostrednej blízkosti hosťujúceho gólmana, nedokázali sme skórovať ani z bezprostrednej blízkosti do opustenej brány. Hosťujúci hráči svojou rýchlosťou spôsobovali našej obrane ťažkosti a neustále hrozili rýchlymi brejkmi. Po jednom takom sa zásluhou umného technického zakončenia dostali do vedenia. Tento fakt však našich futbalistov prebudil a začali sa viac tlačiť pred súperovu svätyňu. Po peknej akcii našich útočníkov sme zásluhou Ľuba Geršiho rýchlo stav stretnutia vyrovnali. To nebolo v prvej časti hry od nášho mužstva všetko. So znovuobnovením dodávky elektrickej energie na štadióne a v jeho okolí prišiel v závere polčasu najkrajší moment zápasu, keď sa do strely oprel aktívne hrajúci Martin Boledovič a nádhernou strelou, ako sa neskôr ukázalo, rozhodol o našom cennom víťazstve. Po zmene strán bola hra viacmenej vyrovnaná, no príliš veľa šancí prítomní diváci nemali možnosť vidieť a aj keď sa obidve mužstvá dostali do sľubných príležitostí, obaja gólmani podržali v týchto momentoch svoje mužstvá. Aj napriek prestriedaniu hráčov sa už nič podstatného na ihrisku do konca zápasu neudialo a tak naši hráči mohli po záverečnom hvizde aj takýmto víťazným spôsobom zablahoželať nášmu gólmanovi Olimu s manželkou Lenkou k významnému životnému kroku. K blahoželaniu sa pripája aj "redakčná" rada našej webovej stránky: Vilko a Lenka, prajeme všetko najlepšie na vašej spoločnej ceste životom ...

Dorast:
Zeleneč - Malženice 2:1 (1:1)
góly: Bohunický, Bánovec

Žiaci:
Zeleneč - Trstín 6:1 (0:1)
góly: Pavelek 2, Krajčovič, Hradský, Bučány P., Blaho


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč