Predprípravka hrala turnaj

Predprípravka hrala turnaj Dnes sa zúčastnila predprípravka halového turnaja v Ružindole za účasti mužstiev: Domáceho Ružindola, Modranky, Hrnčiaroviec a nás.

Modranka-Zeleneč 2:1
Gól: Pecár

V tomto zápase sa hral vyrovnaný futbal. Modranka sa dostala do dvojgólového vedenia, nám sa podarilo tri minúty pred koncom znížiť, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo aj keď sme šance nato mali.

Zeleneč-Hrnčiarovce 2:3
Góly: Petranský, Slovák

Aj s Hrnčiarovcami sme hrali vyrovnaný zápas. Do vedenia sme šli zásluhou Petranského, ale súper skóre tromi gólmi po sebe otočil. V záverečnom našom nápore znížil Mário Slovák, ale škrt cez rozpočet nám urobilo jeho vylúčenie po úmyselnej ruke na dve minúty a na vyrovnanie nám už nezostal čas a tak sme opäť prehrali o gól.

Ružindol-Zeleneč 0:3
Góly: Mário Slovák 3,

V záverečnom zápase proti domácim sme nenechali nič na náhodu a podali sme v ňom najlepší výkon na turnaji. Súpera sme prevýšili vo všetkých činnostiach a zaslúžene sme vyhrali v pomere 3:0 a mohlo byť aj viac.