A - mužstvo Zelenča po prehre s Voderadmi prezimuje na 13. mieste tabuľky

Zeleneč Posledné kolo VI. Ligy - MEVA SPORT bolo rozdelené do troch dní , a to v piatok, sobotu a nedeľu. Zeleneč sa v poslednom kole stretol na domácom ihrisku s Voderadmi v nedeľu 19.11 o 13:00 hod.
Keďže posledné dva domáce zápasy Zelenča neboli publikované na tejto stránke, tak prinášame len skrátený výsledkový sumár:
14.kolo - Zeleneč - Zavar 1:0 gól: Kocian
15.kolo - Zeleneč - Siladice 4:3 góly: Horváth 3 ; vlastný Fančo
Proti hosťujúcim Voderadom nás nečakalo v žiadnom prípade nič ľahké, pretože pred zápasom okupovali 6. miesto tabuľky a v prípade výhry v nedeľnom zápase a zároveň v prípade zakopnutia Zavara so Špačincami sa Voderady mohli predstaviť na zimnom halovom turnaji, ktorý sa každoročne koná v MŠH v Trnave.
Domáci Linčania v dvoch predchádzajúcich domácich zápasoch zaknihovali dve výhry a poskočili v tabuľke na 12. miesto.
Zeleneč do posledného zápasu jesennej časti naskočil v nasledovnej zostave: Gottstein - Trubač (Bilčík), Bartovič (C), Kocian, Nemček - Klandúch, Belko (Čapla), Bednárik, Hradský (Šmidovič) - Maron, Pavelek (Tibenský)

Napriek chladnému novembrovému počasiu sa zápas začal v dobrom tempe. Prvý náznak šance prišiel už v 12. minúte zápasu, keď krídelnú akciu domácich zakončil Bednárik ale hostí zachránil dobre postavený brániaci hráč. Po tejto situácii opäť platilo staré známe "nedáš - dostaneš" a v 14. minúte zápasu prekonal domáceho brankára Páleník. V ďalšom priebehu zápasu mali viac z hry hosťujúci hráči , ale dvakrát nás podržal Gottstein. V 37. minúte zápasu však už nepomohol ani on a prekonal ho "obalovačkou" Zelenský.
Do druhého polčasu sme nastúpili so snahou spraviť niečo s výsledkom a popasovať sa aspoň o remízu. Iskierku nádeje nám vykresal v 55. minúte Maron, keď jeho strela spoza 16m zapadla do siete. Po tomto góle sme sa tlačili dopredu, mali sme náznaky príležitostí , ale v 64. minúte nás zmrazila tečovaná strela spoza 16m od hosťujúceho Brestovanského, ktorý patril k najlepším hráčom na ihrisku. V 66. minúte zahrávali hostia priamy kop po ruke domáceho Nemčeka a Tománek peknou strelou cez múr nedal Gottsteinovi šancu a upravil na konečných 1:4. Voderady sa tak po zaváhaní Zavara predstavia na zimnom halovom turnaji.
Po jesennej časti sme sa umiestnili na nelichotivom 13. mieste tabuľky s pasívnym skóre 24:35. Cez zimnú prestávku treba nabrať sily a zamakať, pretože nás čaká veľmi náročná jarná časť súťaže, keď až 9 zo 16 zápasov odohráme na hosťujúcom ihrisku.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč