A - mužstvo Zelenča po prehre s Voderadmi prezimuje na 13. mieste tabuľky

A - mužstvo Zelenča po prehre s Voderadmi prezimuje na 13. mieste tabuľky Posledné kolo VI. Ligy - MEVA SPORT bolo rozdelené do troch dní , a to v piatok, sobotu a nedeľu. Zeleneč sa v poslednom kole stretol na domácom ihrisku s Voderadmi v nedeľu 19.11 o 13:00 hod.
Keďže posledné dva domáce zápasy Zelenča neboli publikované na tejto stránke, tak prinášame len skrátený výsledkový sumár:
14.kolo - Zeleneč - Zavar 1:0 gól: Kocian
15.kolo - Zeleneč - Siladice 4:3 góly: Horváth 3 ; vlastný Fančo
Proti hosťujúcim Voderadom nás nečakalo v žiadnom prípade nič ľahké, pretože pred zápasom okupovali 6. miesto tabuľky a v prípade výhry v nedeľnom zápase a zároveň v prípade zakopnutia Zavara so Špačincami sa Voderady mohli predstaviť na zimnom halovom turnaji, ktorý sa každoročne koná v MŠH v Trnave.
Domáci Linčania v dvoch predchádzajúcich domácich zápasoch zaknihovali dve výhry a poskočili v tabuľke na 12. miesto.
Zeleneč do posledného zápasu jesennej časti naskočil v nasledovnej zostave: Gottstein - Trubač (Bilčík), Bartovič (C), Kocian, Nemček - Klandúch, Belko (Čapla), Bednárik, Hradský (Šmidovič) - Maron, Pavelek (Tibenský)

Napriek chladnému novembrovému počasiu sa zápas začal v dobrom tempe. Prvý náznak šance prišiel už v 12. minúte zápasu, keď krídelnú akciu domácich zakončil Bednárik ale hostí zachránil dobre postavený brániaci hráč. Po tejto situácii opäť platilo staré známe "nedáš - dostaneš" a v 14. minúte zápasu prekonal domáceho brankára Páleník. V ďalšom priebehu zápasu mali viac z hry hosťujúci hráči , ale dvakrát nás podržal Gottstein. V 37. minúte zápasu však už nepomohol ani on a prekonal ho "obalovačkou" Zelenský.
Do druhého polčasu sme nastúpili so snahou spraviť niečo s výsledkom a popasovať sa aspoň o remízu. Iskierku nádeje nám vykresal v 55. minúte Maron, keď jeho strela spoza 16m zapadla do siete. Po tomto góle sme sa tlačili dopredu, mali sme náznaky príležitostí , ale v 64. minúte nás zmrazila tečovaná strela spoza 16m od hosťujúceho Brestovanského, ktorý patril k najlepším hráčom na ihrisku. V 66. minúte zahrávali hostia priamy kop po ruke domáceho Nemčeka a Tománek peknou strelou cez múr nedal Gottsteinovi šancu a upravil na konečných 1:4. Voderady sa tak po zaváhaní Zavara predstavia na zimnom halovom turnaji.
Po jesennej časti sme sa umiestnili na nelichotivom 13. mieste tabuľky s pasívnym skóre 24:35. Cez zimnú prestávku treba nabrať sily a zamakať, pretože nás čaká veľmi náročná jarná časť súťaže, keď až 9 zo 16 zápasov odohráme na hosťujúcom ihrisku.

23. 03. 2024 15:00