Predprípravka znovu zvíťazila

Predprípravka znovu zvíťazila Zeleneč - J. Bohunice 4:3 (1:1)

Góly, Pecár 2, Hrušovský, Mário Slovák

Zostava: Halmo (Hrušovský)- Jaro Cvik, Černý, Koči, Petranský, Mário Slovák, Pecár, Dominik Hrušovský, Horník, Drinka, Spevák, Dóka, Petranská, Marek Slovák, Holobradý, Ruttkay, Rišo Cvik, Sloboda

V dnešnom zápase sme narazili na veľmi kvalitného protivníka. Vo vyrovnanom prvom polčase si vypracovali viac šancí hostia, ale Halmo nás ako už býva zvykom vynikajúco podržal a opäť podal v zápase vynikajúci výkon. Do vedenia sme išli my zásluhov Marca Pecára. Vedenie sme do konca prvého polčasu neudržali a hráčom Bohuníc sa v poslednej minúte polčasu podarilo vyrovnať. Druhý polčas začal tiež lepšie súper a v jeho úvode išiel aj do vedenia. Na tento gól odpovedal z priameho kopu dobre hrajúci Hrušovský. Jaslovské Bohunice nám ešte raz utiekli na rozdiel gólu. Našu snahu o vyrovnanie vyústil nádhernou strelou Marco Pecár čím pečatil svoj dnešný vynikajúci výkon. Za stavu 3:3 sa hralo z jednej strany na druhú a obe mužstvá sa snažili strhnúť zápas na svoju stranu. Šťastena sa usmiala na nás, keď náš víťazný gól strelil kanonier Mário Slovák. Dnes sme nadviazali na našu víťaznú šnúru a zvíťazili sme štvrtýkrát v rade. Najbližšie nás čaká silná Modranka

23. 03. 2024 15:00