Zeleneč v 6 -bodovom zápase s Koplotovcami vyhral a pripísal si dôležité tri body

Zeleneč  v  6 -bodovom zápase s Koplotovcami vyhral a pripísal si dôležité tri body V nedeľu 15.10. o 14:30 hod. odohralo naše A-mužstvo na domácom ihrisku ďalší majstrovský zápas proti mužstvu z Koplotoviec. Postavenie oboch tímov nasvedčovalo tomu, že sa bude hrať tkz. "6 bodový" zápas. Kým Koplotovce, nováčik tejto súťaže, boli pred zápasom na 14. mieste, domáci Zeleneč okupoval dokonca až 15. miesto tabuľky. Preto sme tento zápas potrebovali vyhrať, prelomiť smolu a "nakopnúť" sa k lepším výsledkom. V minulom kole sme nešťastne prehrali v Špačinciach po góle v 90. minúte zápasu 0:1.
Zeleneč , v zostave aj s čerstvým tridsiatnikom Alinkom Bednárikom, však zápas začal strnulo a nekoncentrovane. K šanciam sa dostávali hostia, pričom v bráne stál spoľahlivý a vo forme chytajúci Gottstein. V 17. minúte prišla najväčšia šanca Koplotoviec , ale Benson netrafil našťastie ani prázdnu bránku domácich. Tieto veľké šance hostí prebrali domáci tím a prvý gól v zápase dal domáci Pavelek po strele spoza 16m. Veľmi dôležitý druhý gól vsietil do kabín po akrobatickom zakončení Peťo Bilčík, ktorý zužitkoval pekný center od Klandúcha.
Do druhého polčasu sme nastúpili presne ako do prvého, nekoncentrovaní, bez pohybu a zbytočne zatiahnutí. Keď si už Linčania mysleli, že je o zápase rozhodnuté ich z omylu vyviedol po krídelnej akcii hosťujúci Lackovič a znížil na 2:1. Táto facka nás opäť prebudila zo spánku a do konca zápasu sme ešte strelili 3 góly, keď sa postupne presadili Horváth, Pavelek a z 11m kto iný ako Milan Bartovič.
Do tabuľky sme si tak pripísali veľmi dôležité tri body. Nasledujúci zápas je však nemenej dôležitý, keď zavítame do Drahoviec, ktorým patrí 16. miesto v tabuľke.
Drahovce vedie náš bývalý tréner František Šuran, čiže o "zábavu" na zápase bude postarané. Výkop zápasu je 22.10. v nedeľu už o 14:00 hod.

23. 03. 2024 15:00