Žiaci - Bezgólová remíza s lídrom tabuľky

Zeleneč Po dvoch nevydarených zápasoch s Krakovanmi, respektívne proti trnavskej Slávii nás čakal domáci zápas s lídrom súťaže. Zápas s veľkým Z. Susedské derby s Modrankou.

Modranka pricestovala na zápas ako veľký favorit. Rozhodli sme sa, že svoju kožu nedáme zadarmo a budeme bojovať čo nám budú sily stačiť. Vstup zápasu patril súperovi. Súper držal loptu ale do vyložených šancí sa nedostával. My sme sa k lopte dostávali len sporadicky - zvyčajne odkopom do bezpečia od našej brány.
Hosťom sa v závere polčasu podarilo opečiatkovať konštrukciu razantnou strelou ale šťastena tentokrát stála pri nás.
Po výmene strán to bol znovu súper, ktorý búšil do našej defenzívy, ktorá však držala skalopevne. Hostia znervózneli, pretože takýto scenár v Zelenči neočakávali. Nám to hralo do karát. Príliš sme neotvárali hru a neriskovali, pretože bod zo tohto stretnutia sa nám zdal byť dosť cenný. Preferovali sme šetriť sily pre dôkladné bránenie. Pretrpeli sme ďalšie skrumáže v pokutovom území. Brankár Textor poľahky pochytal centrované lopty. Neskôr obranca Pocisk telom zabránil inkasovanému gólu. Rozhodca Benson Timona odpískal koniec zápasu a tak sa nám podarilo získať bod proti favoritovi.

Šk Slávia Zeleneč - ŠK Modranka 0:0 (0:0)

Pár slov na záver: Je potrebné aby sme s podobným nasadením hrali každý víkend a proti každému súperovi. Tak môžeme byť pre každého ťažkým orieškom a hrať otvorenú partiu s každým tímom v lige. Pochvala patrí celému tímu za dôkladné dodržanie taktiky a individuálnych pokynov.

Autor: Erik Ďuriš (tréner)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč