Prípravka s debaklom

Prípravka s debaklom Prípravka nastúpila v Modranke bez viacerých hráčov a chýbal najmä brankár Kiripolský, ktorého musel zastúpiť Lukáš Moncman v bráne. Prvý polčas sme sa ako tak držali a dokonca sme si vypracovali i šance a po jednej z nich sa triaslo brvno domácej brány, keď sa Maťko Kočí oprel do lopty. V obrane sme hrali príliš bojazlivo , z čoho pramenili chyby a domáci šli do polčasového vedenia 2-0. Po polčase tu už bolo iba jedno mužstvo a to domáce a tak sa niet čomu čudovať , keď sa skóre zápasu zastavilo až na 8-0 . Z našich zahral výnimočne Maťko Kočí, ktorý sa snažil zo všetkých síl. To bol už nás posledný zápas jesenný vonku, už nás čakajú iba zápasy na domácom ihrisku v poradí Zavar, Bučany a Kopánka. Chlapci sa budú snažiť revanšovať lepším výkonom už najbližsí zápas v nedeľu o 10.30 hod proti Zavaru.

23. 03. 2024 15:00