Zeleneč doma prehral aj s Krakovanmi a zostáva na 14. mieste tabuľky

Zeleneč A - mužstvo Zelenča sa v sobotu 30.9. o 15:30 hod. predstavilo na domácom ihrisku proti mužstvu z Krakovian. Zeleneč sa predstavil v nasledovnej zostave : Gottstein - Klandúch, Bartovič, Hadviger, Trubač - Horváth, Bednárik, Bilčík, Levčík - Šimonovič, Pavelek. V našom drese sa predstavili aj dvaja vekom ešte dorastenci, ktorí svojimi výkonmi určite nesklamali.
Zápas začal vo svižnom tempe a ako prvý sa ohlásil domáci Juraj Horváth, ktorý svojim lobom chcel prekonať vybehnutého brankára Holána, ale lopta skončila len na brvne hosťujúcej brány. Postupne sa k slovu začali dostávať aj hráči z Krakovian a v 8. minúte sa v strede ihriska preštrikoval hosťujúci Andrísek a technickou strelou nedal Vilovi v bráne šancu ? 0:1. Domáci futbalisti zostali po tomto góle zaskočení a ďalší gól hostia pridali v 27. minúte, keď krídelnú akciu zužitkoval Pčelár. Následne hneď po 4. minútach sa k slovu konečne dostali aj domáci, keď hlavný rozhodca posúdil kontakt na domáceho hráča ako nedovolený a ukázal na biely bod. Bartovič túto možnosť bezpečne premenil a Linčania sa dostali opäť do zápasu. V prvom dejstve sa už nič významné neodohralo .
Do druhého polčasu nastúpili naši hráči ako vymenení. Bojovali jeden za druhého, vytvárali si príležitosti a hosťujúci tím nepúšťali do žiadnych šancí. V 61. minúte po rohovom kope sa dostal k hlavičke kto iný ako Alinko Bednárik a zaslúžene vyrovnal na 2:2. Po vyrovnávajúcom góle sme si vytvorili hneď niekoľko šancí a chceli sme misky váh prikloniť na našu stranu. Ale ako to už vo futbale chodí nedáš - dostaneš a po ojedinelej akcii hosťujúcich hráčov v druhom polčase rozhodol o víťazstve hostí v 88. minúte Gajarský. Naši hráči už dokonca zápasu nestihli so zápasom nič urobiť a pripísali si ďalšiu prehru. Za plus zápasu môžeme označiť druhý polčas, ktorý bol z našej strany na veľmi dobrej úrovni a mali by sme sa od neho odraziť.
Ďalší zápas odohrajú naši futbalisti v nedeľu 8.10. na horúcej pôde v Špačinciach. Dúfajme a verme, že si nejaký ten bodík zo Špačiniec odvezieme a odrazíme sa k lepším výsledkom.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč