Zeleneč doma prehral aj s Krakovanmi a zostáva na 14. mieste tabuľky

Zeleneč doma prehral aj s Krakovanmi a zostáva na 14. mieste tabuľky A - mužstvo Zelenča sa v sobotu 30.9. o 15:30 hod. predstavilo na domácom ihrisku proti mužstvu z Krakovian. Zeleneč sa predstavil v nasledovnej zostave : Gottstein - Klandúch, Bartovič, Hadviger, Trubač - Horváth, Bednárik, Bilčík, Levčík - Šimonovič, Pavelek. V našom drese sa predstavili aj dvaja vekom ešte dorastenci, ktorí svojimi výkonmi určite nesklamali.
Zápas začal vo svižnom tempe a ako prvý sa ohlásil domáci Juraj Horváth, ktorý svojim lobom chcel prekonať vybehnutého brankára Holána, ale lopta skončila len na brvne hosťujúcej brány. Postupne sa k slovu začali dostávať aj hráči z Krakovian a v 8. minúte sa v strede ihriska preštrikoval hosťujúci Andrísek a technickou strelou nedal Vilovi v bráne šancu ? 0:1. Domáci futbalisti zostali po tomto góle zaskočení a ďalší gól hostia pridali v 27. minúte, keď krídelnú akciu zužitkoval Pčelár. Následne hneď po 4. minútach sa k slovu konečne dostali aj domáci, keď hlavný rozhodca posúdil kontakt na domáceho hráča ako nedovolený a ukázal na biely bod. Bartovič túto možnosť bezpečne premenil a Linčania sa dostali opäť do zápasu. V prvom dejstve sa už nič významné neodohralo .
Do druhého polčasu nastúpili naši hráči ako vymenení. Bojovali jeden za druhého, vytvárali si príležitosti a hosťujúci tím nepúšťali do žiadnych šancí. V 61. minúte po rohovom kope sa dostal k hlavičke kto iný ako Alinko Bednárik a zaslúžene vyrovnal na 2:2. Po vyrovnávajúcom góle sme si vytvorili hneď niekoľko šancí a chceli sme misky váh prikloniť na našu stranu. Ale ako to už vo futbale chodí nedáš - dostaneš a po ojedinelej akcii hosťujúcich hráčov v druhom polčase rozhodol o víťazstve hostí v 88. minúte Gajarský. Naši hráči už dokonca zápasu nestihli so zápasom nič urobiť a pripísali si ďalšiu prehru. Za plus zápasu môžeme označiť druhý polčas, ktorý bol z našej strany na veľmi dobrej úrovni a mali by sme sa od neho odraziť.
Ďalší zápas odohrajú naši futbalisti v nedeľu 8.10. na horúcej pôde v Špačinciach. Dúfajme a verme, že si nejaký ten bodík zo Špačiniec odvezieme a odrazíme sa k lepším výsledkom.