Zeleneč doma prehral aj s Krakovanmi a zostáva na 14. mieste tabuľky

Zeleneč A - mužstvo Zelenča sa v sobotu 30.9. o 15:30 hod. predstavilo na domácom ihrisku proti mužstvu z Krakovian. Zeleneč sa predstavil v nasledovnej zostave : Gottstein - Klandúch, Bartovič, Hadviger, Trubač - Horváth, Bednárik, Bilčík, Levčík - Šimonovič, Pavelek. V našom drese sa predstavili aj dvaja vekom ešte dorastenci, ktorí svojimi výkonmi určite nesklamali.
Zápas začal vo svižnom tempe a ako prvý sa ohlásil domáci Juraj Horváth, ktorý svojim lobom chcel prekonať vybehnutého brankára Holána, ale lopta skončila len na brvne hosťujúcej brány. Postupne sa k slovu začali dostávať aj hráči z Krakovian a v 8. minúte sa v strede ihriska preštrikoval hosťujúci Andrísek a technickou strelou nedal Vilovi v bráne šancu ? 0:1. Domáci futbalisti zostali po tomto góle zaskočení a ďalší gól hostia pridali v 27. minúte, keď krídelnú akciu zužitkoval Pčelár. Následne hneď po 4. minútach sa k slovu konečne dostali aj domáci, keď hlavný rozhodca posúdil kontakt na domáceho hráča ako nedovolený a ukázal na biely bod. Bartovič túto možnosť bezpečne premenil a Linčania sa dostali opäť do zápasu. V prvom dejstve sa už nič významné neodohralo .
Do druhého polčasu nastúpili naši hráči ako vymenení. Bojovali jeden za druhého, vytvárali si príležitosti a hosťujúci tím nepúšťali do žiadnych šancí. V 61. minúte po rohovom kope sa dostal k hlavičke kto iný ako Alinko Bednárik a zaslúžene vyrovnal na 2:2. Po vyrovnávajúcom góle sme si vytvorili hneď niekoľko šancí a chceli sme misky váh prikloniť na našu stranu. Ale ako to už vo futbale chodí nedáš - dostaneš a po ojedinelej akcii hosťujúcich hráčov v druhom polčase rozhodol o víťazstve hostí v 88. minúte Gajarský. Naši hráči už dokonca zápasu nestihli so zápasom nič urobiť a pripísali si ďalšiu prehru. Za plus zápasu môžeme označiť druhý polčas, ktorý bol z našej strany na veľmi dobrej úrovni a mali by sme sa od neho odraziť.
Ďalší zápas odohrajú naši futbalisti v nedeľu 8.10. na horúcej pôde v Špačinciach. Dúfajme a verme, že si nejaký ten bodík zo Špačiniec odvezieme a odrazíme sa k lepším výsledkom.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dolné Orešany - Zeleneč
11. 09. 2019 17:00
Posledný zápas
Zeleneč - Križovany
2 : 0
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč