Predprípravka v Drahovciach

Zeleneč Drahovce - Zeleneč 7:1 (1:1)
Gól Zelenča: Mário Slovák

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský)- Zvolenský, Dominik Hrušovský, Pecár, Mário Slovák, Kočí, Knobloch, Spevák, Dóka, Ruttkay, Petranská, Sloboda, Horník, Húšťava, Marek Slovák, Holobradý

V dnešnom zápase nám chýbali traja obrancovia, ktorí patria aj medzi opory mužstva Cvik, Černý a Petranský. Jediným typickým obrancom bol Dominik Hrušovský , ktorý si svoje miesto zastal a podal výborný výkon. Domácj nás hneď od úvodu zatlačili a odmenou im bol vedúci gól. Cca o desať minút neskôr sa nám z ojedinelého brejku podarilo vyrovnať Máriom Slovákom. Domáci nás aj naďalej tlačili, ale Halmo v bráne doslova čaroval. Z druhého brejku sme mohli ísť do vedenia, ale Ruttkay zoči voči brankárovi ani na dvakrát nedal. Polčas skončil 1:1. Druhý polčas domáci pokračovali v ofenzíve a svoj tlak aj vyhustili do ďaľších gólov a len vďaka Halmovi sme dlho držali výsledok 1:4. V priebehu druhého polčasu dostal šancu do brány aj mladučký Damián Hrušovský a ten inkasoval ešte trikrát.
Tento zápas sme síce prehrali, ale hlavne v prvom polčase sme ukázali, že keď hráme disciplinovane a darí sa aj brankárovi, tak môžme aj v oklieštenej zostave držať krok aj proti tak kvalitnému mužstvu akým Drahovce sú.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč