Predprípravka v Drahovciach

Predprípravka v Drahovciach Drahovce - Zeleneč 7:1 (1:1)
Gól Zelenča: Mário Slovák

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský)- Zvolenský, Dominik Hrušovský, Pecár, Mário Slovák, Kočí, Knobloch, Spevák, Dóka, Ruttkay, Petranská, Sloboda, Horník, Húšťava, Marek Slovák, Holobradý

V dnešnom zápase nám chýbali traja obrancovia, ktorí patria aj medzi opory mužstva Cvik, Černý a Petranský. Jediným typickým obrancom bol Dominik Hrušovský , ktorý si svoje miesto zastal a podal výborný výkon. Domácj nás hneď od úvodu zatlačili a odmenou im bol vedúci gól. Cca o desať minút neskôr sa nám z ojedinelého brejku podarilo vyrovnať Máriom Slovákom. Domáci nás aj naďalej tlačili, ale Halmo v bráne doslova čaroval. Z druhého brejku sme mohli ísť do vedenia, ale Ruttkay zoči voči brankárovi ani na dvakrát nedal. Polčas skončil 1:1. Druhý polčas domáci pokračovali v ofenzíve a svoj tlak aj vyhustili do ďaľších gólov a len vďaka Halmovi sme dlho držali výsledok 1:4. V priebehu druhého polčasu dostal šancu do brány aj mladučký Damián Hrušovský a ten inkasoval ešte trikrát.
Tento zápas sme síce prehrali, ale hlavne v prvom polčase sme ukázali, že keď hráme disciplinovane a darí sa aj brankárovi, tak môžme aj v oklieštenej zostave držať krok aj proti tak kvalitnému mužstvu akým Drahovce sú.

23. 03. 2024 15:00