Prípravka bodovala v Hrnčiarovciach

Zeleneč Prípravkári nastúpili v sobotu v Hrnčiarovciach , ktoré boli favoritom tohto stretnutia.Domácim však chýbali niekoľký hráči, ale tak isto i nám , najmä Maťko Kočí. Naši v prvom polčase zistili, že by tu mohli vyhrať, začali sa viac tlačiť pred bránou , ale tam boli nedôrazný. Súper hrozil brejkami , ten prvý zlikvidoval včasným vybehnutím Kiripolský, druhý skončil vedľa tyče ale ten tretí už v druhom polčase skončil pod rukami Kiripolského. 1-0 pre domácich. Reakciou bolo vysunutie Moncmana do zálohy, ktorý ju ešte viac oživil a o malú chvíľu Vavro vyrovnal. Víťazný gól mali na kopačkách Nemček , Vavro i Moncman a najmä Vančo , ktorého strela pristála na brvne odrazila sa do brankára a do tyče domácej brány. Ale ani jedna neskončila za čiarov, napriek približne dvadsiatke stieľ na domácu bránu. Linčania odchádzali po výsledku 1-1 z ihriska viac sklamaný.