ŽIACI - Dobyli sme Smolenický zámok

Zeleneč Po nevydarenom vstupe do nového ligového ročníka sme do Smoleníc cestovali s cieľom trojbodového zisku. Opäť nám chýbalo viacero opôr, cestovať tak s nami museli až 4 hráči z prípravky. To nás ale neodradilo bodovať naplno.

Rozhodca fúkol do píšťalky a zápas začal. Súper bol v úvode nebezpečnejší, na ostrý štart domácich sme nevedeli reagovať. Smolenice si vypracovali viacero príležitostí, robili závar pred našou bránou, z čoho po Lukačovičovej ruke pramenil aj pokutový kop. Ten však náš brankár Textor chytil a to bol ten zlom, ktorý nás nakopol. Odvtedy sme preberali iniciatívu na vlastné kopačky. Vypracovali sme si strelecké pokusy. Do polčasu sa nám však gól streliť nepodarilo.

Do druhého polčasu sme nastúpili húževnato. Povedali sme si, že musíme streliť gól a zlomiť tak zápas na našu stranu. Najprv Hracho z priameho kopu nastrelil konštrukciu brány. Po krátkom čase sa nám však podarilo dostať sa do vedenia, keď po vyhranom osobnom súboje Moncmana v strede poľa získal loptu Baran. Ten pred brankárom prihrával svojmu parťákovi v útoku Nemčekovi, ktorý do odkrytej bránky poľahky skóroval.

V závere sa ešte brankár Textor ukázal ako ozajstná opora. Vyrazil samostatný nájazd a po záverečnom hvizde rozhodcu Mončeka bolo jasné, že tri body poputujú do Zelenča.

Prvé tri body nás tešia. Náš tím sa ukázal ako silný kolektív, v ťažkom zápase v Smoleniciach sa nám podarilo urvať víťazstvo na našu stranu.

Je potrebné na tento výsledok nadviazať a zostať na víťaznej vlne. Najbližšie nám cestu skríži Dolná Krupá, kde sa predstavíme v nedeľnom hodovom zápase.

Smolenice - Zeleneč 0:1 (0:0)

Gól: Nemček

Ďuriš


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč