Prvý zápas A mužstvu nevyšiel

Zeleneč Na prvý zápas nastúpilo A mužstvo v Dechticiach. V základnej zostave i s Mirom Bánovcom , ktorý po tomto zápase odišiel na hosťovanie do Pečeniad. Domáci sa pustili od začiatku do našich, boli lepším tímom, nedovolili našim rozvíjať akcie. Najprv zazvonilo na našej bráne brvno , potom tyč a napokon sa rútil domáci útočník sám na Gottsteina, no Vilo mu nájazd zneškodnil. Potom sme mali náznaky gólových príležitostí i my. Najprv Bánovec neprepustil loptu lepšie postavenému Ujlakymu a potom Bednárik v pokutovom území nenašie nikoho z našich. V závere polčasu sme však dvakrát za chyby pykali. Polčasové skóre 2-0 pre domácich. Do druhého polčasu nastúpili naši už lepšie , ale výsledkom bolo len brvno na domácej bráne po teči domáceho hráča pár nedotiahnutých akcií. V závere zápasu domáci ešte raz prekonali Gottsteina, ktorý dochytal na jednej nohe. Konečný rezultát 3-0.